Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre elűztem magamtól?

Figyelt kérdés
Volt egy igen hosszú ideig tartó párkapcsolatom és én már szerettem volna komolyabbra venni a dolgot(konkrétan rákérdeztem hogy mikor tisztel meg egy gyűrűvel hogy érezzem hogy komolyan is gondolja ennyi év után,én nem gondoltam ezt ennyire ilyesztőnek)de a barátom bepánikolt és pár hét múlva szakitott velem.Azt mondta még nem akarja lekötnimagát,élni akar, új nőket szerezni, bulizni.Én azt hittem ezen már elöttem túl volt(volt egypár nője,élte az életet)de látom tévedtem.Szeretem még mindig,és szerintem legbelül ő is engem,de attól félek hogy örökre eltaszitottam magamtól(már ezerszer megbántam)meg már van új barátnője,bulizik,de nem tünik nagyon boldognak.Szerintetek lehet még köztünk valami?Visszajön hozzám ha kibulizta magát?Mennyit kell ilyenkor hagyni időt neki?Vagy felejtsem el, hisz bemutatkoztam nála?
2007. nov. 15. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
hát nem tudom mit tennék... de hadj neki időt élje az életét és ha nem jelentkezik kérdezd meg tőle h meg a e probálhatnátok még egyszer ugy ahogy eddig és nem komolyabban és hidd tudja h mit szeretnél és elöbb utobb el fog jegyezni csak hagy neki időt.
2007. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire bepánikolt nem tudom szeret e annyira mint te őt.A férfiakra egyébként jellemző ez a fejvesztve menekülés ha úgy érzik meg akarják őket fogni "örökre".

Hagyj neki időt hátha észbe kap,ha nem akkor sokkal jobbat érdemelsz!

Egyébként legalább kiugrasztottad a nyulat a bokorból!

Lehet hogy 10 év elteltével is ugyan ilyen lett volna a reakciója és elvesztegeted rá az egész fiatalságod!

2007. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy te űzted el!!! Szerintem ő már megválaszolta a kérdésedet azzal, hogy "Új nőket " akar szerezni.... Ha igazán szeret ez fel sem merül benne. legalább is szerintem.Azonkívül elég hamar talált v.kit akivel vigasztalódhat.Én a helyedben azért elgondolkodnék rajta, hogy biztosan ezt érdemled e?! nem hiszem.tudom hogy nehéz a szívnek parancsolni, de szerinem te is próbálj meg v.ki mással boldog lenni, és ha tényleg ő az igazi, akkor úgyis egymásra talátok.Ha meg nem akkor mással sokkal boldogabb is lehetsz, aki komolyan is vesz...
2007. nov. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem hagyd a fenèbe o mèg gyerek. Ha ilyet mert mondani hogy o mèg akar ùj noket szerezni ès el is hagyott.. Tartsd magad tobbre!!! Nehogy mèg vàrj is rà,ès miutàn kinozte magàt mèg vissza is fogadd!! Ne hagyd magad megalàzni! Majd rà jon o hogy mèg 1 ilyen lànyt nem fog talàlni,de akkor màr kèso lesz ès ez legyen az o buntetèse! Jobbat èrdemelsz!
2007. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de szerintem a barátod nagyon bukó volt veled! Ha egy kérdéssel "örökre eltaszítottad magadtól", akkor nem tudom elképzelni, hogy nagyon ragaszkodott volna hozzád! Miért kellett ezért szakítania veled? Egyszerűen válaszolhatott volna, hogy ő ezt még korainak gondolja és kész. Olyan pasira soha ne várj, aki azt mondja neked, hogy új nőket akar, meg bulizni, nem érdemli meg. Tudom, hogy könnyű ezt így mondani, ha még szerted, szenvedsz miatta, de ne alázd meg magad, hogy még te vársz rá míg ő össze-vissza csajozik. Próbáld elfelejteni és új kapcsolatok felé nyitni!
2007. nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!