Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy a barátom szerint az autó javításába nekem is be kéne szállnom?

Figyelt kérdés
Alapból úgy vette a kocsit, hogy ez az egy hibája volt. Most akarja megcsináltatni és úgy gondolja mivel engem is visz a kocsival én is szálljak bele egy kis pénzzel a javításába.
2016. aug. 10. 22:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

én ott hagynám a fenébe,hogyha ezt komolyan gondolja.

az az ő kocsija. miért kéne neked beleadni? nem te tehetsz róla,hogy barom volt és alapból elromlott kocsit vett meg.

nyilván ha úgy van akkor a benzinbe adj bele.de az más téma. így hogy nem éltek együtt,nem vagytok közös kasszán csak jártok,alap hogy nem adsz bele a javításba.

ha mondjuk házasok lennétek,közös kasszán és az autót te is használnád,akkor ok,közösen fizetitek. de így nem.

2016. aug. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem nincs jogsim, így autóm sincs, de apámnak pl. van autója, és a cégnél az autók szervizelését én kommunikálom le. Ha nekem lenne egy ilyen autóm, amire ennyit kell költeni csak javításra (és nem arról van szó, hogy mondjuk szereljük fel extrákkal, mert jobb lesz, hanem annyi, hogy használni lehessen), én rövid úton igyekeznék megszabadulni tőle. Kezdő jogsisok szoktak beleszaladni ilyen lestrapált kocsikba tapasztalatlanságból, de ahogy olvasom, a párodnak ez már nem első autója, szóval jobb szeme kéne, hogy legyen az ilyenekhez. Bár ha maga az autó nem olcsó kategóriás, az is lehet, hogy úgy járt, ahogy egy ismerősöm, aki gazdagék parlagon álló menő márkás járgányát tudta megvenni áron alul, mert volt egy közös ismerősük, és ő meg nagyon lelkes volt, micsoda autóhoz jutott hozzá, csak amikor először előjöttek rajta hibák, akkor jött rá, hogy többe kerül a leves, mint a hús, és ráfizetés az egész. Ő viszont túladott azon a kocsin, és vett egy használhatót.
2016. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 fru_ ***** válasza:
#2, ezek okos gondolatok, de mi köze a kérdéshez?
2016. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!