Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy a barátom szerint az autó javításába nekem is be kéne szállnom?

Figyelt kérdés
Alapból úgy vette a kocsit, hogy ez az egy hibája volt. Most akarja megcsináltatni és úgy gondolja mivel engem is visz a kocsival én is szálljak bele egy kis pénzzel a javításába.
2016. aug. 10. 22:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ráadásul a javítás meg a benzinbe beleadás azért nem ugyanaz a kategória. Ha fél millába kerülne a javítás, azt is meg akarná felezni, csak mert párszor vitte a lányt (meg gondolom a családját, haverjait és még jó pár embert az autóval)???
2016. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

A barátom szokott nálunk aludni, akkor szálljon be a szigetelés árába? :DDDD

Mondjuk ez sok mindentől függ. Nálunk pl teljesen természetes, hogy ha a barátom visz valahova kocsival, akkor ott ahova megyünk, én hívom meg pl kajára. Így nagyjából ugyanott vagyunk.

Ha te egy szalmaszálat se teszel keresztbe, és semmibe nem szállsz be, akkor megértem a barátod, bár így konkrétan a javítás költségének egy részét kérni nagyon fura. Viszont ha nagyjából ugyanannyi pénzt és energiát fektettek a kapcsolatba, akkor menjen a búsba az ilyen ötleteivel.

2016. aug. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
7%
10: Oké, viszont az autókázásnak mindenki a haszonélvezője, és azért ilyen esetekben a nők is elvárják, hogy szállítsák őket ide-oda, ami rendszerint nem "néhány" alkalom. A gyerek sem közös felelősség bizonyos szempontból, mert el is lehet tűnni, ha már terhes lett a lány, plusz a nő is védekezhet a saját érdekében, ha így vesszük, és nem feltétlenül kell tabletta sem ehhez. Egy autó fenntartása nem kevés pénzbe kerül, bár udvarláskor a nők rendszerint annyit érzékelnek ebből, hogy a férfinak "illik" őket ide-oda fuvarozniuk. Szóval a nő érdeke is, hogy működjön az autó, nem elég annyi, hogy "jaj, vigyél már el vásárolni, menjünk már el diszkóba, moziba stb.".
2016. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk sosem volt ilyesmi. Amíg nem laktunk együtt, nem kértem (és visszautasítottam, ha ajánlotta), hogy szálljon be bármibe, ami az én életemben jelentkezett. A védekezésbe pl a mai napig nem kérem, nem is szokott beszállni. Az én testem, az én költségem. Ugyanígy a kaja, ha főztem, vagy sütöttem neki valamit, sosem jutott eszembe, hogy hozzájárulást kérjek vagy fogadjak el tőle. Még az autómat sem hagytam megtankolni sem, nemhogy a javítás... Pedig legtöbbször ketten ültünk benne.

L/26

2016. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
11: A kérdésben szerintem szó nem volt felezésről. Egyébként meg ha fél milla a költség, akkor igen, azt is ki kell pengetnie valakinek, viszont a nők természetesnek veszik, hogy ha egyet füttyentenek, akkor a férfinak máris oda kell gurulnia az ajtajuk elé a kocsival, ők legtöbbször ennyit érzékelnek az egészből.
2016. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha előre megbeszélte volna veled, hogy szívem, kéne kocsi, ez van, ennyibe kerül, de ez a baja, ennyibe fog kerülni, csak úgy jön ki, ha elfelezzük a javítást, mit szólsz, megvesszük? Akkor még reális is lehet, ha neked is szükséged van kocsira és mondjuk fél év alatt visszahozza a tömegközlekedés árának egy részét (+ több szabadidő + kényelmesebb), szóval tök megéri. De ez így nevetséges, hogy ő volt hülye, elcseszte a pénzét és most utólag vannak elvárásai.
2016. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan....

Egy olyan nő, akinek ennyire alap elvárás lenne, hogy a pasija füttyre guruljon a kapuhoz a kocsival, és hozza-vigye a se.ggét, nem fog ilyen kérdést feltenni.

Egy olyan nő röhögve kivágja a munkanélküli pasiját, és fél perc alatt akaszt le egy olyat, akinek az autója működik, és lelkesen furikázza a fenekét egy kis kedvességért cserébe. Nem? De!


Kérdező: gondolom olyan sokba nem lehetett a hibás autó. Mondjuk ha 250-ért vette, te meg kifizeted a 150-ezres javítást, akkor innentől akár azt is mondhatnád, hogy a fele tiéd. Tehát szakítás után is használhatod. DE hát ugye erről szóóóóó siiincs. Magyarán az autó teljes mértékben, 100%-ban a pasid tulajdona.

Fizesse ő a javítást.


Az pedig nem mérvadó, hogy időnként elvisz valahová. Mivel ő ilyenkor ezt azért teszi, hogy a kapcsolatba tegyen bele plusz energiákat. Udvariasságból, kedvességből. Ha neked fizetni kell érte, és felszámolja az amortizációs költséget, akkor nem a pasid, hanem egy taxis. Ebben az esetben válassz másik szolgáltatót.


Kb. akkora suttyóság, mint megkérni, hogy szálljon már bele a fodrászba, a körmösbe, meg a ruháidba, mert neki akarsz tetszeni. Vagy a rezsi egy részébe, mert mikor nálad alszik, lezuhanyzik, égeti a villanyt, koptatja a parkettát, ki kell mosni az ágyneműt.


A pasid egy suttyó, aki egyszerűen csak hasznot akar húzni belőled. TE is leírtad, hogy van pénze félretéve, de nem akar hozzányúlni, illetve épp nem dolgozik, mert nincs kedve, tehát nem lesz mostanában bevétele.

Rajtad ne spóroljon!

Nem kérted, hogy vegyen autót.

Oldja meg a problémáit!


Tanulj meg nemet mondani, különben csak kihasználnak.

2016. aug. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
47%
# 9 Időpont tegnap 23:44 - Szexelni jó esetben csak a barátnőjével szokott, tehát közös élvezet, közös felelősség, autóval közlekedni viszont valószínűleg nem csak ketten szoktak, valószínűleg nem kérte ki a barátnője tanácsát autóvásárláskor...
2016. aug. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Persze, de ő szem száll bele a fogamzasgatlo megvetelebe! Sosem kertem tole hogy szalljon bele!!!
2016. aug. 11. 08:10
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem egy olcso kocsirol beszelunk egyebkent. Ami elotte volt neki, annak semmi baja nem volt, en meg le is akartam beszelni, hogy minek csereli el.
2016. aug. 11. 08:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!