Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bízom a barátnőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lacilondon69 kérdése:

Nem bízom a barátnőmbe. Szerintetek van rá okom?

Figyelt kérdés

Nem bìzom a barátnőmbe.. Nekem ez egy igen èrdekes történet. Londonba èlek 27 vagyok. Munkahelyemen ismerkedtem meg egy lengyel lânnyal. Ő 33 èves. Tudni kell ròla hogy van egy 12èves gyereke ès egy megromlott pàrkapcsolata a gyerek apjával. Viszont eggyütt èlnek. A barátnőm gyakrak szinte minden este melo után eljön hozzám. Majdnem minden este szeretkezünk ami nagyon jò mind a kettőnknek. Viszont reggel távozik mert anyai kötelessègèt teljesìti ès viszi a gyereket suliba. Aztán melò ès este megint nálam. Ez tart nègy hònapja. Engem azèrt basztat a tudat, hogy ott van ès eggyütt èl a gyerek apjával mèg ha nem is szereti. Több vita volt ebből, de szeretem ès pròbálok nem venni ròla tudomást. Dehát na.. Most akkor én csak egy szerető vagyok akivel jò a szex estènkènt. Mondtam neki hogy költözzunk öszze. Azt mondja hogy a gyerekèt nem akarja hagyni, meg kocsija nem lesz bla bla bla ilyen hülye dumák.. a faszija elég jol keres ès gondolom èn, hogy nem akarja elhagyni a tuti biztos helyet. Nem tudom mi a szart csináljak de komolyan. Szeretem nagyon ès ragaszkodom hozzá.. de ez szerintem nem egy normalis dolog.. ti mit gondoltok erről? Mit tennètek? Hagyjam a francba? Èn nem akarok ilyen here lenni.. vagy velem van teljes egèszèbe vagy nem. Ez által totál nem tudok bìzni benne.. most ki tudja mi folyik ott. Okè szeret meg minden èrzem

De èn ezt már ìgy ebbe a formába nem biztos hogy szeretném. Ötletek?



2016. aug. 11. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kényelmes neki, nem véletlenül nem akar összeköltözni. Megvannak az anyagi javak otthon, az ex vigyáz a kölyökre, amíg ti együtt vagytok. Szerintem nem gondolja komolyan a kapcsolatot.


Másrészt azért gondolj bele te is, hogy akarsz-e egy albérletben élni a nővel és a 12 éves kiskamasz, mindenre ellentmondó és folyton ott nyüzsgő gyerekével. Nem biztos, hogy ilyen zavartalan lenne az élet és a szex.

2016. aug. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyszerű a képlet.

A csaj azt se tudja, mit akar, még az se biztos, hogy egyébként szívesen összeköltözne veled. De szexre jó vagy, főleg ha azt otthon nem kapja meg. De ahogy elnézem, a jó anyagiakhoz ragaszkodik, lásd kocsi és kényelem.


Neked meg ez egyre kínosabb, és egyre kevésbé akarod.


Igazad van, ne legyél töketlen. Mondd meg a csajnak, hogy neked ebből elég volt, szépen felejtsétek el egymást, többet ne menjen hozzád.

Eddig bőven lett volna lehetősége dönteni, hogy téged akar jobban, és elhagyhatta volna a pasiját. A lehetőség adott, van hová menni, de nem kellett neki.

Nincs mire várni, mert ha rajta múlik, még évekig fogjátok ezt játszani egymással.

Ennyi idő alatt már kihevered, és találsz egy normálisat, aki független, és elsőre tudja, hogy akar téged.

2016. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te csak szerető vagy, aki megédesíti a csaj napjait...
2016. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előttem már megírtak mindent. Simán egy élő vibrátor vagy. Egy pótlék az életében. Ennyi.
2016. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ööö, biztos ez sokaknak nem fog tetszeni ... de ez tűnik nekem az ideális kapcsolatnak. Megvan a szex, ami állításod szerint tök jó, viszont a csajjal és gyerekével járó nyűgöket nem kell a nyakadba venned. Hidd el, ez így tökéletes! Megmarad a függetlenséged és szabadságod, viszont van egy jó csaj, akivel kedvedre szexelhetsz. Vágyhat ennél többre egy pasi? :) Szóval lépj kettőt hátra, és nézd egy másik szemszögből a dolgot. Amúgy meg ebben a felállásban párhuzamosan ismerkedhetsz más csajokkal, akikkel - ha már erre vágysz - lehet több is mint szex. Akkor majd ráérsz leépíteni a lengyel csajszit...
2016. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sima ügy, a csajnak így kényelmes.

Jól írják az előttem szólók.

A férje az anyagiakat intézi meg a gyereket, te meg a szerető vagy.

Nem olyan ritka ez, főleg nyugaton, de itthon is millió meg egyet tudok.

Annyi, hogy itthon jobban titkolják a nők, kint meg van, hogy a férj is tud róla, hogy van szeretője a feleségének és el is fogadják.

Múltkor olvastam egy felmérést, a lényeg az volt, hogy milyen szavak, fogalmak jutnak eszükbe a nőknek a férjről.

Tisztán kiolvasható volt, hogy utolsó utáni a szex, szeretkezés.

Kb úgy vannak vele, hogy azt majd mással, az a szerető dolga.

2016. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah, szal a lényeg, he ne aggódj, élvezd a helyzetet.
2016. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!