Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos elvárás vagy zsarolás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos elvárás vagy zsarolás?

Figyelt kérdés

A pasimmal pár hónapja megy a se veled, se nélküled huzavona. Vannak problémák, amiket nehezen oldunk meg, de mindketten tudjuk, hogy muszáj lesz dönteni.

Én külföldön élek, Ő itthon egyelőre.

Tegnap előállt azzal az ultimátummal, hogy van 3 napom, hogy hazaköltözzek. Hagyjak ott mindent, tanulás, munka, mert elege van, nem bírja nélkülem. Ha nem teszem meg, akkor Ő szakít örökre. Komolyan gondolta.

Most mi a fenét csináljak? Segítsetek légyszi.


2016. aug. 11. 11:28
1 2
 1/15 fru_ ***** válasza:
93%

Nekem könnyű, de én nem hagynék ott mindent.

És az mit jelent, hogy ő meg itthon él - egyelőre? Szó volt róla, hogy megy utánad?

Mert ha igen, akkor sima zsarolásnak gondolom.

2016. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Mi segítsünk, komolyan?

Semmit nem tudunk rólatok és a kapcsolatról, kicsit komolytalan vagy.

2016. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Gotland ***** válasza:
95%

Egyszerű zsarolás. Így, a natúr szöveg alapján amit leírtál.

Ha az én párom dobna be ilyen szöveget, hogy "van három napod, hogy hazaköltözz", akkor rögtön mondanám, hogy viszlát királylány.


Nem mellesleg cseng a fülemben egy régi, állat, normálatlan 35-45 körüli szomszédom, aki az udvaráról hívta fel a feleségét nem egyszer (éppen a testévérénél volt, amennyire kitudtam venni az ordibálásból) ugyanezzel a szöveggel, csak hozzátette, hogy különben "agyonverlek".


Nem ismerem a párodat, de nem lepődnék meg, ha agresszív típus lenne.

2016. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Pfff...

Aztán meg az lesz a baja, hogy se munkád, se semmi, ő nem fog téged eltartani. Na akkor mi lesz?


Az ilyen pasi gyökér. Egyrészt mert neki is pont ugyanannyit távolságot kéne megtennie, mint neked, tehát ezzel az erővel adjon fel mindent, csomagoljon, és költözzön ő hozzád. Külföldön amúgy is jobbak a lehetőségek, mint ebben az impotens, korrupt koszfészek országban.

Másrészt ha benne megszületett ilyen szilárdan az elhatározás, hogy vagy teljesen kellesz, vagy sehogy, akkor hozzon ő áldozatot. Ne más fa.szával verje a csalánt!


Nyugodtan mondd meg neki, hogy esetleg léphetne. De az nem férfias, hogy te lépj, mert ő most elhatározásra jutott. Aztán viseled te a kockázatokat, mert neki elfogyott a türelme. Ez így kicsit egyoldalúan szívatás a részéről.


Egyébként sose láttam értelmét az ilyen határon is átnyúló távkapcsolatoknak. Már csak ezért is lezártam volna, mikor kezdődött a se veled... Egy jó, erős kapcsolatért érdemes küzdeni. De ahol már sűrűsödnek a viták, ott már eleve érdemes megfontolni, hogy megéri-e ennyit várni egymásra.

2016. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hagyjak ott mindent, tanulás, munka, mert elege van, nem bírja nélkülem. Ha nem teszem meg, akkor Ő szakít örökre."


Akkor most bírja nélküled, vagy sem? :D


Szard le, egy életed van, el ne cseszd már egy rinyáló pasiért! Ha hiányzol neki, és nem egy utolsó lúzer balf..sz, már beült volna a kocsiba, és beállított volna hozzád egy üveg pezsgővel meg két adag finom vacsorával.

2016. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem jönnék haza egy ilyen felszólalás miatt. Ha meg nem úgy sül a kapcsolatotok eldobtál magadtól mindent.

Visszamenni pedig már nem olyan könnyű...

2016. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
4-es hozzászólónál a pont
2016. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Annyira kedvesek vagytok, köszi Mindenkinek.:)

Nem tudom, miért csinálja ezt. Megértem, hogy már szeretne velem lenni.

Én azt kértem, várjon szeptember elejéig, addigra tudok mindent elintézni, mert természetesen a célunk az összeköltözés.

De hajthatatlan...

2016. aug. 11. 12:43
 9/15 Gotland ***** válasza:
100%

1 hónapot nem képes várni?

Hagyd ott a saját érdekedben.

2016. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

2 és fél hetet kellene várnia.

Az a problémája, hogy tegnap nagy ijedtemben azt mondtam, okés, szombaton megyek. Lehet, hogy hiba volt, mert nem tudok menni, ha megfeszülök, akkor sem.

De ha azt mondtam volna tegnap, hogy csak később tudok menni, az eredeti szeptember elejét tartva, azonnal kinyomja a telefont. Magyarán nem volt jó megoldás.

Most én vagyok a hazug, a nem őszinte...

2016. aug. 11. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!