Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy elvárás lenne az az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás lenne az az új páromtól hogy tisztálkodjon?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a pasimmal. Az a probléma hogy sose fürdik nem moss fogat stb. Ilyen melegben is itt bűzölög mellettem.

Mondtam neki hogy fürödjön. Erre teljesen kiakadt hogy túl nagy igényeim vannak és ha nem tetszik akkor menjek ilyen metroszexuális díszpintyhez aki majd megcsal. Valóban elhagyni nem akarom mert végre találtam egy normális pasit aki nem csak szexet akar


2016. jún. 25. 23:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok a tisztaság mintaképe, de azért legalább egyszer meg szoktam fürdeni egy nap... ilyen melegben pedig (meg mostanában amúgy is) reggel és este fürdök. A fogmosás meg alap legalább reggel.


Nem tudom az ilyen embereket megérteni... és akkor így fekszik be az ágyba este?

2016. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez remelem hogy kamu. Ez neked a normalis pasi? :'D
2016. jún. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
1. Képzeld csütörtökön fürdött utoljára és akkor csodálkozik hogy undor fog el a szex közben
2016. jún. 26. 00:06
 4/40 A kérdező kommentje:
2. Hat igen azért rendes meg szeret csak hát ez zavar......
2016. jún. 26. 00:06
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen alapvető igénye ilyesmire, vagy leülsz vele és megbeszélitek, hagyja, hogy végigmondd, vagy elviseled.
2016. jún. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
47%
egyébként te milyen csaj lehetsz hogy ő mint pasi szóbajött....mert higgadjunk le kérdezők van az a lány aki számára az ilyen hapsi is főnyeremény
2016. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
98%
Hat ez undorito. De amig te lefekszel egy ilyen emberrel addig te sem vagy igenyesebb, ezt remelem tudod :'D.
2016. jún. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Amúgy csinosnak mondanak és adok is magamra úgy gondolom akkor ezt elvárhatom a páromtól is, nem?
2016. jún. 26. 00:12
 9/40 A kérdező kommentje:
7. Hidd el a szerelem sok mindent elvisel
2016. jún. 26. 00:13
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Basszus,ez alap lenne.
2016. jún. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!