Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő miért nem hagy aludni soha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő miért nem hagy aludni soha, én pedig miért hagyom őt mindig?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel teljesen más az alvási ciklusunk. Ha tényleg senki nem zargat minket és nem is kell menni másnap sehová, akkor én úgy 11-éjfél körül álmosodom el, ő pedig fent lenne még hajnali 2-3-ig általában. Reggel pedig én magamtól, ébresztő nélkül felébredek olyan 7 körül, ő pedig simán alszik 10-ig vagy tovább, mert néha még a dél is előfordult.


Éjjel egy kis ge ci. Nem tudom máshogy mondani, mert most éjjel is pont megtörtént ami a legtöbbször, ha együtt alszunk és mérges vagyok: Együtt töltöttük az estét, én pedig ahogy szoktam mentem volna aludni éjfél körül úgy 17-18 óra ébrenlét után. Ő pedig elkezdte, hogy még nem álmos. Mikor aludnék, akkor beszél hozzám folyamatosan, néha rám mászik (nem a jó értelemben), lökdös és hasonlók. Nem akarja hogy aludjak. Fent akar tartani hogy az ő szavaival "ne unatkozzon".

Én pedig reggel felkelek és örülök hogy végre magamban lehetek. Kimegyek a szobából, kiviszem a telefont és egy-két könyvet/magazint. Mosogatok, takarítok, reggelizek, olvasok és van hogy befekszem a fürdőkádba is ilyenkor kicsit ázni. Örülök hogy magamban lehet a gondolataimmal.


Már (jórészt emiatt, de nem csak emiatt) a szakítás jár a fejemben, mert azt érzem hogy nem illünk össze nagyon. Ezt pedig hosszú távon nem tudnám elviselni (most 5 hónapja vagyunk együtt).

23/F (ő 22 éves lány)


2016. aug. 11. 15:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és elhihetitek, hogy már tucatszor beszéltem volna vele erről, de mindig csak makacs és gyerekes választ kaptam
2016. aug. 11. 15:50
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Az is baj, hogy ilyen, ez tény. A nagyobb baj az, hogy a barátnőd, de élvezed, ha alszik, és nem veled van, hanem egyedül vagy. Itt én elgondolkodnék, nagyon komolyan a szakításon.
2016. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érti meg, pedig már beszéltél vele, akkor tedd azt, amit ő. Keltsd fel minden reggel 7 körül és ne hagyd visszaaludni. Tudom, neked is kellemetlen, mert ez a pihenési időszakod, de hátha belátja, mennyire elviselhetetlenül bunkó.
2016. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
76 %-os! Miért baj az, ha élvezi az egyedüllétet? Miért kellene állandóan egymás fenekében lenni? Pontosan az a jó párkapcsolat egyik ismérve, hogy a másikat is hagyjuk élni és belátjuk, hogy szükség van privát szférára.
2016. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2:

Szerintem az a normális egy kapcsolatban, ahol még a felek nincsenek tartósan összeköltözve, hogy heti 3-4 napon találkoznak egymással és minden héten van 1-2 nap, amikor egyáltalán nem is beszélnek egymással.


Ráadásul ehhez eddig is találtam partnereket, csak a mostani lány nagyon nem ilyen


Igazatok van, jobb lesz a különválás.

2016. aug. 11. 16:09
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha minden nap vele lennél, akkor oké, élvezd ki, hogy alszik, meg oké, kell magántér. Viszont az, hogy alig várod, hogy végre aludjon, te meg mást csinálj, mert ez így jön le, azt ne mondja már nekem senki se, hogy nomrális. Pláne, ha heti 3-4szer találkoztok.
2016. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Most,hogy végig olvastam,nekem tisztára az jön le,hogy a Kérdező egy megfáradt apóka,a barátnője pedig egy életvidám fiatal lány. Jóhogy nem illenek össze.
2016. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

"van 1-2 nap, amikor egyáltalán nem is beszélnek egymással."


Ha nem keresed egy teljes napig, akkor az azért van, mert nem érdekel, mi van vele. Naná, hogy az ilyesmi azt jelenti, hogy nem illetek össze...


Olyan csajt keress, akivel érdekel, hogy mi van, minden nap. Akit van kedved felhívni minden nap. (Ez nem 24 órát jelent.)


Jelenlegi barátnőd ismét egy másik kategória, ő egy pszichó, hagyjad nyugodtan a fenébe.

2016. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

6:

Egyetemisták vagyunk, akik mindketten egy nekik idegen városban élnek (ami nem a szülővárosuk, azoktól úgy 100-150 km-re), a srác albérletben, a lány kollégiumban és csak a srácnál tudnak együtt lenni. Bizony amikor hétfőn tavasszal 8-tól 4-ig, vagy kedden 10-tól 8-ig voltam iskolában, akkor nem volt sok időnk találkozni és kedvem sem volt hozzá a tanulás mellett egyáltalán.


Én most arról a ge ciskedésről beszéltem, hogy a másik aludna, mert álmos és fáradt, te pedig

A, nem hagyod őt aludni (ő engem)

B, felébreszted őt, mielőtt kialudná magát (ezt én csinálhatnám vele).


Ha te olyan vagy aki fent van hajnal 2-ig, aztán 10-ig alszik akkor mennyire örülnél hogy a párod felébreszt mindig reggel 7-kor (miután 2-kor lefeküdtél), hogy ő már nem álmos és unatkozik. Mert ő ugyanazt mondja nekem, hogy ő "MÉG nem álmos és unatkozik".

2016. aug. 11. 17:05
 10/17 A kérdező kommentje:

7:

Imádok utazni. Tudod milyen diákmunkáim voltak eddig? Vízimentő is voltam a Balatonnál két nyáron át (2,5-2,5 hónapig) és kamionos is voltam már, amivel bejártam az országot. Direkt olyan diákmunkákat választok pénzkeresésre, amikkel lehet utazgatni is vagy jó helyekre menni. A legjobb barátaimmal szétszóródtunk az országban és olyan helyekre tudok ingyen utazni, mint a Balaton, Budapest, Eger, Miskolc, Szeged, mert ezeken a helyeken élnek jó barátaim (főleg albérletben). Nyilván nincs pénz még külföldre járni, de minden lehetőséget kihasználok, hogy szétnézzek arra felé, amerre tudok.


A barátnőmnek nincs semmi igazi hobbija. Többször is elmondta nekem, hogy a zenehallgatás érdekli és "netezgetés". Van több barátja és ismerőse, mint nekem, de azokat sem érdekli más a piáláson, bulizáson és hasonlókon kívül. Én horgász vagyok, sportlövő vagyok, kosarazok, röpizek, járok úszni és konditerembe is. Szeretek tőzsdézni. Szeretek olvasni nagyon sok különböző témában, akár fikciókat, akár "valós" dolgokról, pl szakkönyveket.


Én kérek elnézést, ha ezek mellé más az alvási ciklusom, mint a legtöbb fiatalnak aki fent van hajnalig és szeret délig aludni. Buliba tényleg csak évente néhányszor járok, mert egyszerűen nem bírok fent lenni hajnal 2-4 óráig (vagy tovább), amíg a bulik tartanak. Ébren vagyok addig, de már zombiként, annak meg mi értelme. Egyszer emlékszem hogy buliba készültem. Hazaértem a suliból este 8-kor és aludtam 10-ig. Utána 11-ig megittam két sört és két energia italt, végül elmentem a buliba de még úgy is hajnal 2-re már hulla voltam. A hajnalig való fentlét nem az én világom. EZÉRT VAGYOK ÖREGAPÓ?

Csajokkal inkább nappal szoktam ismerkedni, a barátnőmet is úgy ismertem meg, hogy leszólítottam őt egy egyetemi épületben napban, mert megtetszett nekem.

2016. aug. 11. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!