Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő miért nem hagy aludni soha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő miért nem hagy aludni soha, én pedig miért hagyom őt mindig?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel teljesen más az alvási ciklusunk. Ha tényleg senki nem zargat minket és nem is kell menni másnap sehová, akkor én úgy 11-éjfél körül álmosodom el, ő pedig fent lenne még hajnali 2-3-ig általában. Reggel pedig én magamtól, ébresztő nélkül felébredek olyan 7 körül, ő pedig simán alszik 10-ig vagy tovább, mert néha még a dél is előfordult.


Éjjel egy kis ge ci. Nem tudom máshogy mondani, mert most éjjel is pont megtörtént ami a legtöbbször, ha együtt alszunk és mérges vagyok: Együtt töltöttük az estét, én pedig ahogy szoktam mentem volna aludni éjfél körül úgy 17-18 óra ébrenlét után. Ő pedig elkezdte, hogy még nem álmos. Mikor aludnék, akkor beszél hozzám folyamatosan, néha rám mászik (nem a jó értelemben), lökdös és hasonlók. Nem akarja hogy aludjak. Fent akar tartani hogy az ő szavaival "ne unatkozzon".

Én pedig reggel felkelek és örülök hogy végre magamban lehetek. Kimegyek a szobából, kiviszem a telefont és egy-két könyvet/magazint. Mosogatok, takarítok, reggelizek, olvasok és van hogy befekszem a fürdőkádba is ilyenkor kicsit ázni. Örülök hogy magamban lehet a gondolataimmal.


Már (jórészt emiatt, de nem csak emiatt) a szakítás jár a fejemben, mert azt érzem hogy nem illünk össze nagyon. Ezt pedig hosszú távon nem tudnám elviselni (most 5 hónapja vagyunk együtt).

23/F (ő 22 éves lány)


2016. aug. 11. 15:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

:O

Milyen paraméterek alapján lett belőletek egy pár?

2016. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11: Külső alapján választotta, látod.


Most meg csodálkozik. :D

2016. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy tetszett neki, de elég hamar kiderült nem, hogy nem közös a pálya? Vagy legalább akkor derüljön ki most, légyszi :D
2016. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Alapbol nem szereted mert pl a párommal egyutt élunk de mindig felhiv amikor jon haza a munkabol hogy miujsag velem pedig este talalkozunk.. Meg kulső alapján választottál párt most meg nyavajogsz hogy nem megy .. megbeszélni meg nem tudod vele .. Meg kicsit furcsa hogy egyetemista vagy de leraktad a tehergépjármu jogsit hogy diák munkazhas vele .. Meg hogy felvettek de nem baj elhiszunk itt gyikon mindent ..Mert egy olyan cégről nem hallotam ahol felvennének ... Amugy nő vagyok és onnan tudom ezt mert apum kamionozik...
2016. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

11: Neki szép az arca és a teste, kedves, aranyos, törődő természetű (általában), én pedig tökös, jó dumás és viszonylag külsőre is jól kinéző vagyok és ezek a dolgok tetszettek meg egymásban a másiknak (legalábbis én így képzelem el).


12: Azt mondta az is tetszik neki bennem, hogy van már jövőképem, tudom kb hol akarok lenni az életben 5 vagy 10 év múlva (pl tudom milyen fajta karriert szeretnék, mivel akarok foglalkozni és ambíciózus vagyok.

Nekem pedig az is tetszett benne, hogy házias, törődő, kedves, aranyos természete volt az elején mindig


14:

" hogy egyetemista vagy de leraktad a tehergépjármu jogsit hogy diák munkazhas vele"

SOFŐRKÍSÉRŐ VOLTAM, NEM SOFŐR. Csak annyit mondtam hogy kamionoztam, kamionnal jártam az országot. Azt nem hogy sofőrként.

Tudod, sofőrkísérő aki ül a sofőr mellett,

1. Segít a navigációban/térképpel

2. Intézi a papírmunkát amíg a sofőr vezet

3. Segít fel/le pakolni ha megérkeztek

4. Alhat sokat, ha akar amíg a sofőr vezet :)))


Azzal meg semmi baj, hogyha a párok tagjai nincsenek egymásra cuppanva és egymásba buz ulva folyamatosan. Te azt várod majd hogyha együtt leszel még 10-20 évet a mostani pároddal, akkor is "mindig felhiv amikor jon haza a munkabol hogy miujsag velem pedig este talalkozunk" és hasonlók? Nem. Ezek a dolgok úgy is elhalnak idővel, én pedig alapból nem is vagyok ennyire a másikra tapadós.

2016. aug. 12. 01:14
 16/17 anonim ***** válasza:
Na a lekezelő hangnemet nem szeretem ..Azt írtad hogy kamionoztál abbol honnan kellett volna tudnom hogy csak ültél és lestél ki a fejedből mert kb annyit csináltál meg hidd el nagyon ritka aki mellett valaki ilyeneket csinál mert pl apum nemzetközizik és magába van ... A másik az nem tapadás hogy akit szeretek kiváncsi vagyok hogy meddig dolgozik meg mikor ér haza .. Kapaszkodj meg apumék lassan 30 éve vannak együtt és hívja anyumat amikor magyarba van hogy miujság hogy van meg ilyen aproságok .. Az a tapadás ha mindig egymás seggebe vannak nem csak felhívja mert szereti és érdekli hogy mi van a párjával...
2016. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem tudhattad, ezért javítottalak ki. Sofőrkísérő voltam, ennyi, ezen lépjünk túl. Én írhattam volna pontosabban, de nem erről szól a fő kérdés.


"A másik az nem tapadás hogy akit szeretek kiváncsi vagyok hogy meddig dolgozik meg mikor ér haza"

Akkor megkérdezem őt reggel vagy még előző este.


"Kapaszkodj meg apumék lassan 30 éve vannak együtt és hívja anyumat amikor magyarba van hogy miujság hogy van meg ilyen aproságok"

Akkor pontosan érted mire gondoltam. Anyud és apud naponta 1-2-szer beszélnek telefonon MINDEN NAP és állandóan messengereznek egymással? Mert manapság nagyon sok lány kb ilyeneket vár el a barátjától.

2016. aug. 12. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!