Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves elvált apukák hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves elvált apukák hozzátok szól a kérdésem. Azért ugráltok az exnek mert féltek hogy ha nem akkor eltiltják a gyereket? Vagy azért mert még nem szakadtatok el érzelmileg az extöl?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen betegnek kell lenni ahhoz, hogy egy volt házastársat a gyerekével zsaroljanak... hányadék emberek az ilyenek...
2016. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ó pedig hàt akad ilyen ,még ha nem is tudatos .
2016. aug. 11. 17:38
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
A gyerek továbbra is közös, és egy normális férfinak mindig fontosabb lesz mint az új nő.
2016. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az is normális ha minden momentumot ami a gyerekkel kapcsolatos megosztanak?Képek új cipöröl ,hintàzás közben ,szép rajz stb .stb.Napi szinten .
2016. aug. 11. 17:48
 5/12 A kérdező kommentje:
Olyan mintha csak mással aludnának máshol élnének de közösen nevelik a gyereket .
2016. aug. 11. 17:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ez lenne a cél.

Hogy a gyerektől nem válik el. Közösen nevelik.

Ezerszer jobb, mint amikor képtelenek együttműködésre.


Az ugrálást csak te látod annak, mert féltékeny vagy. A gyerekre nem érdemes, mert mindig ő lesz az első. Ha nem, akkor azt pasit dobd ki, mert sz.art se ér, ha egy nő miatt elhanyagolja a gyerekét.


Az exre minek? Köztük vége, még a gyerek se tudta őket összetartani.


Higgadj le. Felesége már nincs, de örökké apa lesz. Ez ugrálással jár.

Ha ennyire zavar, kezdj gyerektelen pasival.

2016. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van aki nem akarja hogy az anya korlátozza a láthatást, van aki csak simán jó apa és törődik a gyerekeivel, mivel azok az övéi is. Ha szó szerint ugrál, csicskul, inkább azért van mert nem akarja hogy eltitsa tőle az anya a gyerekeket.

Érzelmi kötődés szerintem 100 ból ha 1 ilyen esetben van, de lehet sokat mondtam.

2016. aug. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez akkor is természetes és jó dolog szerintetek mármint az ugràlàs ha az asszony határozza meg ezàltal mindkét csalàd időbeosztàsàt?Sose kell tekintettel lenni az exnek a másik idejére ?Mert itt most a túlzó büntudatkeltésröl és napi szinten jelenlevésről van szó az ex részéről.Ha baj van azért ha nincs akkor képek egyeztetés a semmiről csak hogy tudja màr szegény pàra hogy kötelessége van napi 0-24-ben.Igy is igaz amit irtatok ?Ja és tisztelet minden vàlaszadónak.
2016. aug. 12. 06:41
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is elvált vagyok de tiszteletbe tartottam az exem idejét.Ha nàlam a gyerek csak akkor nyaggattam ha nem pl.dönteni kellett valamiben.Ami élményt a gyerek nàla szerzett örömmel elmondta ha akarta nem küldözgettem a fotókat.Ja és a pàrom exének is van párja akiröl maximàlisan leveszi a terhet ha a gyerekröl van szó.Mondjuk este kilenckor sose hivtam fel az exemet ha nàlam volt hogy sir a gyerek vigasztalja már meg.Nem szivtelenségböl hanem tudtam hogy a gyereket megvigasztalom én apa meg ne kavarodjon fel éjszakàra .
2016. aug. 12. 06:52
 10/12 A kérdező kommentje:
Az korrekt ha ök ketten megbeszélik a hetet nagy nehezen és velünk csak a kész tényt közlik?Kedves apukàk hàt van itt egy màsik csalàd is :)Rendben hogy a gyerek stb.stb. de lehet ezt mindkét fél szàmàra korrekten is csinálni :)
2016. aug. 12. 07:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!