Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél év után összeköltözés és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év után összeköltözés és gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

Január óta járok egy lánnyal, 26 évesek vagyunk.


Igen hamar elkezdte mondogatni, hogy összeköltözés, közös gyerek, stb :(


Meg ugye elvitt szüleihez is 1-1 hétvégére, és a második ilyen látogatáskor elkezdi a nagyanyjáéknál, hogy "majd augusztusaban jövünk egy hétre"


nekem elözöleg nem mondta, hogy majd én a szabadságomon ott leszek egy hétig.


Ez a bizonyos hét mostani héten volt...és olyanok voltak, hogy este 10 órakor beparancsolt az ágyba, mondta, hogy "vége a legény életnek" --- tudniillik én még élvezni akartam, hogy játszhattam a skyrimmel, amivel az munkábajárós "felnőtt" életem miatt csoda ha egy héten tudok 1-2 órát.


Na szóval eléggé szíven ütnek engem ezek a dolgok, hogy ő már gyereket akar tőlem...


Anyagilag nulla vagyok, sajnos nem volt fiatal korom sem, most lehetek olyan 23-24 éves agyilag. Testileg meg sajnos 15...Azért is ment nekem extrém nehezen a nőzés.


Mostmár a szexet is ugy érzékelem, mintha gyereket csináltatna velem, vagyis inkább erre gyakoroltatna :(


Ugy gondolom, hogy ha belecsöppennék abba, hogy családapa legyek, akkor én alkoholba menekülnék vagy hasonlóan rosszul végződne a dolog. Nem akarok én ilyen dolgokkal foglalkozni még, hogy család :(


Előbb el kéne valamit érni az életben, utána gyereket vállalni, nem?


2016. aug. 12. 20:02
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
"Luke, join the dark side..."
2016. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
hát engem jelenleg a sötét oldalról prbálnak átrángatni
2016. aug. 12. 20:07
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a csajnak nem te kellesz,hanem egy tenyészbika,hogy babázhasson.Másképp veled is akarna valamennyi időt kettesben,nem rögtön a gyereket.Mivel ne egyeznek a jövőbeni terveitek,a szakítás a legjobb megoldás.
2016. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

de látszik h nagyon szerelmes belém, mert "mindent velem együtt akar csinálni"


mondjuk engem az nagyon zavar, hogy egy nő akarhat családot, ami tulképpen azt jelenti, hogy REMÉLI, hogy egy férfi majd csinálni neki gyereket és el is tartja a családot...


ha egy férfi akar családot? Akkor remélheti, hogy összejön? Nem igazán....max kidolgozhatja a belét azért, hogy egyáltalán LEHETŐSÉGE legyen.


kettős a mérce sajnos

2016. aug. 12. 20:11
 5/52 anonim ***** válasza:
Öreg, neked is csak egy élted van. Most egy döntést kell hoznod és aztán kitartanod mellette, különben a csaj fog döntést hozni, ami mellett ugyanúgy ki kell majd tartanod...
2016. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

igen, csak ugye látok embereket akik meg a "családtalanság" miatt züllöttek le...


40-50 évesen agglegények aztán nyomorban élnek meg lezüllöttek


mondjuk én bizom magamban, hogy velem ez nem történhet meg és tudok magamnak később is találni nőt...mondjuk amilyen gázul nézek ki, ez elég erőteljes kijelentés... :(


De bizom magamban, hogy velem nem történhet meg, hogy egyedül maradjak, mert én döbbenetes mértékben képes vagyok csúszni mászni azért, hogy legyen nőm, és türöm a kilátástalanságot akár évekig, folyamatos küzdelem mellett is (ez a mostani barátnőm is 2,5 év kinlódás után jött össze)


De sajnos az embertől midnig erősebbek a körülmények, ugyhogy pl vidéken igen könnyü lenne szopoágra sodródni....mondjuk pesten élek, itt több a nő, nagy számok törvényét lehet játszani.

2016. aug. 12. 20:19
 7/52 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, vagy nyúlcipő vagy futás!!!


és húzzál gumit! amit te veszel és nálad van, mert még kilyukasztja és terhes lesz!

2016. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
hüvelygyűrűt használ, az meg rögtön feltünik, ha nincs benn...másrészről nem nagyon élvezek belé
2016. aug. 12. 20:22
 9/52 anonim ***** válasza:

soha nem mássz egy nő után sem. Amíg ezt a dolgot nem vetkőzöd le, ne is gondolj semmi komolyra senkivel, mert ki fognak használni.

Ha szarul is nézel ki, legyen már önbecsülésed, mert ha te nem becsülöd magad, más miért tenné?

2016. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

a csúszás-mászást nem ugy értettem, hogy nyalizok és futok nők után


hanem próbálkozom és a rengeteg visszautasítás meg megaláztatottság ellenére is csinálom tovább, mert annyira motivál a dolog :(


Ebben a kapcsolatban is érzelmileg igen kicsit vagyok érintett, ebből kifolyólag a lány szenved, mert sajnos mindig megsértem a tahó stilusommal döntő részt akaratlanul.


De pl ez az ágybaparancsolás már olyan szintü volt, amire már majdnem szólni támadt kedvem.


MÉÉÉÉGHOGY vége a legény életnek? :OO

2016. aug. 12. 20:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!