Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire önző, felszíne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire önző, felszínes lennék?

Figyelt kérdés
10 eve vagyok ferjemmel. Ez ido alatt kb 30kg pluszot szedett magára. Elfogadom így is nem erről van szó, de megkértem hogy kicsit fogyózzon, van olyan egészségügyi problémája aminek szintén nem ártana. Szépen kertem tőle erre meg elkezd duzzogni, hogy én nekem miert olyan fontos hogy ő hány kiló meg ilyenek, hogy ő elfogadott akkor is mikor szülés utan 110 kg voltam. Mondtam neki hogy nekem jobban tetszett akkor es hátha kicsit javítana is a kapcsolatunkon.
2016. aug. 14. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
tényleg
2016. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy onzo es felszines. Az termeszetes hogy az ember jobban szereti ha a parja vonzo kulsore is.
2016. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Olvassátok az Éhes lélek gyógyítása című könyvet. Nekünk nagyban rávilágított a problémáinkra. Nem biztos hogy a fogyókúra a megoldás. Sőt.
2016. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Mindig csak olyat kérj a párodtól, amit te magad is tudsz vele szemben teljesíteni.


Ha azt kéred, hogy fogyjon le egy keveset, akkor remélem te magad is le fogsz fogyni. Akkor fogyózzatok együtt. Közös mozgás egyébként is jót tesz a kapcsolatnak.

2016. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mikor en elkezdtem mondtam neki is hogy csinálja ő is. De nem akarta erőszakkal meg nem vehetem ra arra amit nem akar.
2016. aug. 14. 16:34
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Mit kompenzáltok evéssel? Milyen hiányt pótoltok?
2016. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Bezzeg ha a nő nem fogy le, akkor mindig kapja az ívet, de most hogy a pasinak kéne fogyózni az már önzőség.
2016. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Ha egy nőnek meg merik említeni a súlyát, akkor kábé az összes kövér gyékás csaj és femináci triggerelődik és jön a #jogavanhozzá-féle feminácizmus és a #haszeretedfogaddelúgyahogyvan érzelmi zsarolás.

2016. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, a kérdés...


Szóval az tény, hogy 30 kila plusz az biza túl sok.

Az a ló vagy kevésnek érzi magát (önértékelési zavar), vagy egyszerűen nincs eleget futtatva (nem ad eleget).

2016. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!