Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek vele, ha balhés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele, ha balhés? Vagy jobb lenne inkább elfelejteni? 17/L, a srác 22/F

Figyelt kérdés

Van egy srác aki mostanába nagyon csapja a szelet. Nekem nagyon bejön, jól elvagyunk és jókat tudunk beszélgetni.

Szeretnék vele összejönni. Sokan azt mondják, hogy ne, mert balhés. Már többször keveredett verekedésbe. Volt rendőrségi ügye, mert szórakozásból fenyegető leveleket írtak és lebuktak vele. A haverjaival rendszeresen versenyeznek motorral, letakart rendszámmal.

Ezek ellenére szeretem. Szerintetek megbánnám, ha összejönnék vele?


2010. ápr. 19. 16:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Soha nem sírt a szám a jófiúk után. Úgy érzem ők nem igazán belevalók.
2010. ápr. 19. 17:52
 12/14 anonim ***** válasza:

mivel még fiatal vagy, gondolom nem lesz ebből rögtön házasság és nem fogtok gondolom valami sokat járni, ezért még össze jöhetsz vele, szóval ha csak pár évről lenne szó, akkor lehet.

De ne tervezd vele a jövődet, mert az ilyen emberek ki tudja, hogy hova fejlődnek majd...tapasztalat!!! és tudod a szerelem vakít! ezért légy észnél és komoly hosszantatrtó kapcsolatot ne tervezz vele!

2010. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem túl éles ez a rosszfiú/jófiú vonal,és a srácok imádják is felemlegetni.Lehet egy "jófiú"is "csibészebb",az már vonzó.A rosszfiúság nem durvaságot jelent nálunk,hanem egyfajta kisugárzást.
2010. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
16:54-nek igaza van. De megértem a helyzetedet,és nem 1 ilyen fiúval kerültem már össze. Nem monodm,hogy megbántam,mert jó volt,csak elég már a belhés srácokból.
2010. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!