Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza fog jönni? Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza fog jönni? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
13 es fel evog voltunk egyutt a baratommal. Masfel evet laktunk egyutt. 2 hete elkoltozott azt mondta besokallt, hogy allandoan a penzugyekkel zaklatom, a gyerekkel eskuvovel nyaggatom. Nem csinalt itthon semmit. mar hazajottem es meglattam h kupi van rossz kedvem lett es mar nem volt kb kedvem se hozzaszolni 29 eves vagyok. O 30. Azt mondta, hogx elhidegult, most eppen nem szeret. Azota 3szor talalkoztunk, beultunk ide oda. Nem akar nyitni felem. Nem akarja most ujra megprobalni. Nekem ahogy telik az ido egyre jobban rajovok, hogy mennyire szeretem. Ezt megis osztom vele, de arra ker ne irjak ilyeneket, mert nem tudja viszonozni. Ideges lesz tole, ha ilyet irok, es nem tud aludni. Sziveden fogadom a tanacsokat. Koszi.

#szakítás #Barátom elhagyott
2016. aug. 17. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

nosss...túl sok lehetőség nincs

1. Kicsit meg kell nyugodnia végiggondolnia az életét.

2. Tegyük fel megnyugodott mindent jól átgondolt....ebben az esetben:

- vagy újrakezdi veled

- vagy ádíjjosz

2016. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem szeretne gyereket, meg elvenni sem téged.

Nem mondta eddig?

2016. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ezt az embert!Olyan nincs, hogy most éppen nem szeret.Nem egy a célotok, ezt neked is be kell látnod akármilyen fájdalmas is most.
2016. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Epp itt volt az ideje kilepni felnott nokent egy haldoklo tini kapcsolatbol.
2016. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltak tervek. Mindig beszeltunk rola, hogy igy meg ugy. Csak anyagi okok mindig lehuztak a kedvet ettol. O szerinte kb feleve nem jo ez igy,en szerintem nehany hete. De mindig minden problemat magaban tart, sose tett erte h ne igy legyen. Es egyszercsak elorukkolt ezzel. Iszonyat makacs ember.
2016. aug. 17. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem fog visszajonni, te is ertelmetlenul alazod meg magad azzal, hogz egy halott kapcsolatot akarsz ujraeleszteni. Ugy szereted, ugy hianyzik.. ja. Es megis micsoda? Az, hogy otthon doglik es semmit nem akar tenni kettotokert? Az, hogy a jovokepeben nem vagy benne, hogy nem akarja magat elkotelezni magat veled, nem akar csaladot alapitani veled? Az, hogy nyiltan nem szeret mar es nem akar toled semmit? Megis mihez ragaszkodsz ennyire? 13 ev sok ido, de o mar nem az az ember, akibe anno beleszerettel, es ami meg fontosabb, o mar nem akar teged.


2 valasztasod van - vagy meg degradalod magad egy ideig szanalmas csuszomaszova, aki fut egy olyan ember utan, aki mar emberszamba se vesz, vagy erot veszel magadon es tovabblepsz.

2016. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!