Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig hisztisnek tart, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig hisztisnek tart, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Összekaptunk tegnap a párommal.

Családi programon voltam, és fél hét fele felhívtam a páromat, hogy olyan 9 körül leszek náluk. Mondta, hogy oké.(előre megbeszéltük, hogy aznap este találkozunk).

Felhív olyan fél nyolc körül, hogy ő a haverjával van és legyen 10 óra. Mondom neki, hogy megbeszéltük, hogy 9, mire közölte, hogy mit kell nekem itt hisztiznem és ő erre nem kíváncsi. Hát jó.

Találkoztunk, megbeszéltük. Mindezek után kitaláltuk, hogy holnap elmegyünk valahova. Ma reggel mondta, hogy beszéljük meg hova, mire mondtam, hogy oké, mi a terved?? Erre közölte, hogy még álmos mert most kelt, had ébredjen fel és megbeszéljük. Rá egy óra múlva nekem esett, hogy miért nem beszéltük meg hova menjünk és ő nem kíváncsi a hisztimre(ezt nem is értem).

Akármit mondok, ami neki nem tetszik, én hisztizem.

Például volt egy nő ismerőse, aki olyan legjobb barát volt neki. Egyszer össze vesztek, és a nő rám írt és próbálta bemocskolni a páromat. Azóta nem is beszéltek. A párom most meg itt izél, hogy szívesen ráírna a nőre, mire mondtam, hogy én nem tartom jó ötletnek mert megint belekevernek majd ha összevesznek. Erre közölte a párom, hogy megint mit hisztizek, mert hogy nem össze jönni akar a nővel.

Akármit mondok, tényleg akármit, én hisztizek és bunkó vagyok. A kedvenc példám, hogy nézzük a filmet ami feliratos, és olvasom, és közbe beszélt hozzám. Nem nagyon reagáltam le, mert pont olvastam a szöveget, erre közölte, hogy én mekkora egy rettentő bunkó vagyok.


2016. aug. 17. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Ne hisztizz!
2016. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki hótt nyugodtan, hogy egyfelől az ő fasságai miatt nehogymár te legyél a hibás. Másfelől meg ha ez neki nemtecc, akkor bekaphatja az összes f***odat és elhúzhat a vérbe a kiforgatós, tetű dumájával együtt.


ps.: ja, igen. EZ valóban egy bunkó szöveg.

2016. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kivetítés, projekció. Neki van baja, Te vagy ezért hibás. Csak azt nem értem, mért vagy még vele? Szereted még? Mert ő biztosan nem tisztel, anélkül pedig szeretet sincsen....
2016. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Hány évesek vagytok?
2016. aug. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Bár igazából tökmindegy, ez tini párkapcsokatok kategória!
2016. aug. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: itt ő a bunkó és ő hisztizik. Velem apám csinálta ezt, annyira tipikusan hozza a barátod a példát, mint annak idején ő is. Évek kellettek, mire rájöttem, hogy nem az én készülékemben van a hiba.
2016. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 fru_ ***** válasza:

Elég komolytalan pasi..és a szókincs is beszűkült.

Fél 7-től fél 8-ig se tudja tartani a szavát?

2016. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem hiszti, jogos sérelmek, de az is számít, hogy adod elő. Én úgy képzelem, hogy eleve magas hangod van, talán nyávogósan beszélsz, és ahelyett, hogy konkrétan megmondanád mi bajod, nehezen mondod a lényeget, esetleg indulatosan, ezért tűnik nyafogásnak.


Figyej oda, milyen módon adod elő a problémáidat, és akkor komolyabban fogja őket venni.

2016. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudod, nagyon sok ember próbálja azzal befolyásolni a másikat, hogy lehúzza, hisztisnek nevezi. Szerintem egyik esetben sem hisztiztél. Ha a nő be akarta mocskolni, akkor nem tudom, miért ilyen barát az ilyen, én akkor is azt tanácsolnám a barátomnak, hogy hagyja a francba és ne beszéljen vele, ha épp férfi lenne.

Ha pedig megbeszélitek a 9-et , akkor a haveroknak kell megmondani, hogy bocs, de előzetesen le volt zsírozva a 9, nem téged csesztetni.


Szerintem hagyd ott.


20/L

2016. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9. vagyok, nem tudom, ez a mondat hogy jött ki:

"miért ilyen barát az ilyen"

de azt akartam írni, hogy 'milyen barát az ilyen' XD

2016. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!