Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom butának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom butának tart?

Figyelt kérdés
Folyton lenéző megjegyzéseket tesz a munkámra, és a képességeimre. Pl ha panaszkodok, hogy milyen hosszú napom volt a munkahelyemen, azt mondja, nem érti a semmibe hogy lehet elfáradni (irodai munka). A vezetésemet is állandóan kritizálja, és ha mondjuk rossz helyen fordulok le, akkor kigúnyol, hogy nekem is minek a jogsi. Nemrég meglett a nyelvvizsgám, és megjegyezte, hogy örül hogy megvan, de reméli tudom, hogy az én tudásom még messze áll igazából a középfoktól. Nagyon rosszul esnek nekem ezek a dolgok, és az a baj, hogy utána ő nem is érti mi a bajom, mert hogy ő csak jót akart. Szerintetek ezek normális dolgok? Ti mit tennétek a helyemben?
2016. márc. 12. 13:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatnám neki,hogy milyen okos vagyok. Kihasználnám a gyengéit és én csesztetném õt aztán beszélnék vele normálisan.
2016. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott, jobban jársz. Megalázott, alárendelt akarsz lenni egy kapcsolatban? Nem hinném.

Az ő szintjére pedig ne akarj lealacsonyodni.

2016. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám. Nem bírom az ilyen alakokat.
2016. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Hagyd el, vagy fejleszd magad. Az is lehet, hogy tényleg katasztrofálisan vezetsz, a nyelvvizsgán csak puskákkal mentél át, az irodában meg egész nap Facebookozol... De ha indokolatlannak tartod a lenézését, akkor viszont dobd ki, mert egy bunkó.
2016. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Ezeket poénnak szánja? Beszélnék vele hogy ez cseppet sem vicces, inkább bántó. Viszont ha komolyan mondja ezeket biztos otthagynám. (az hogy mit gondol nem hiszem hogy meg fog változni max. nem közli a továbbiakban)
2016. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A munkát és nyelvvizsgát komolyan mondja, a vezetéses megjegyzéseket inkább félig viccesen, de érzem rajta, hogy úgy is gondolja magában. Amúgy tény, hogy nem vagyok egy zseni, vagy túl jó sofőr, de lusta egyáltalán nem vagyok. Mindig igyekszem a legjobbat kihozni magamból, ezért is bántanak ezek a megjegyzései. Viszont amúgy meg tudom hogy szeret, meg nem csak velem ilyen, egy pár kivételes emberen kívül mindenkivel ezt csinálja.
2016. márc. 12. 13:52
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő mivel foglalkozik? Amúgy nem vagy elég jó neki, le fog cserélni idővel.
2016. márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha mindenkivel ilyen, akkor nem igen fog változni. Itt az a kérdés, hogy te el-e tudod viselni?

Vagy nem veszed komolyan amit mond, vagy bizonyítod neki az ellenkezőjét. (bár szerintem utóbbit felesleges, én nem bizonyítanék olyan embernek, aki engem semmire sem tart, és nem kezel egyenlően)

Vagy elmondod neki, hogy változtat a viselkedésén, vagy részedről ennyi. (ezt én már rég megmondtam volna neki a helyedben)

És ha nem változik, akkor szépen lezárni, és keresni egy egyenlő partnert.

2016. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 VirágésBence ***** válasza:
Hagyd ott a fenébe. Ha igazán szeretne és tisztelne nem az önbecsülésedet rombolná, hanem támogatna.
2016. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy nem vagy elég jó neki, le fog cserélni idővel."


Ez is lehetséges. Meg az is, hogy pénisznagyobbítóként hat rá az, hogy mást alázni tud. Vagyis attól, hogy téged bénának meg butának nevez, önmagát nagyobbnak, jobbnak látja.

2016. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!