Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rajtakaptam a barátnőmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam a barátnőmet a lány barátnőmmel pettingelni. Ki vagyok bukva. Ez megcsalás, még ha leszboszi is. Bőg hogy elhagyom. Ti mit lépnétek? 26/F

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 21:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
Édeshármas, de persze az csak az én álláspontom XD
2016. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Most sok pasi azt fogja mondani, hogy "édeshármas" mint az előző is de ők még nem voltak igazán szerelmesek. Ez baromira gáz lehet és sajnálom, hogy át kell élned. Én megmondom őszintén nem tudnék megbízni benne többet. Az, hogy bőg egy dolog, majd elmúlik én pont leszarnám a lány barátod meg bekaphatja, őt is elküldeném melegebb éghajlatra. Gondolt át de én szakítanék. Akárhogy is nézzük ez megcsalás!
2016. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Elhagynám egyből... bocsesz
2016. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%
Ezért nem bízom meg senkiben! Aki mégis megteszi, az nem ismeri a női nemet. (Nem bántalak, kérdező!)
2016. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
én még azon agyalok hogy valódi e a kérdés
2016. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Biszex. Gondolom ezt eddig nem is tudtad róla. Ez megcsalás, ha nem tolerálod, el kell hagynod.
2016. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
Ó ez dupla jackpot lenne nekem: Barátnőm is lenne meg még rajta is kapnám egy másik csajjal. Azonnal be is szállnék :D Hogy nekem nem adatik meg,hogy a mennyországban járjak, mint a kérdező is. :)
2016. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

sírjon. szoktak sírni, néha okkal, de legtöbbször ok nélkül. a sok hülye papucsnál el is érnek ezzel valamit.


Kivágnám mint a sz@rt a helyedben. Egye meg, amit főzött magának.

2016. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem troll a kérdés, akkor azt mondom, hogy őszintén beszélgess el vele a dologról.

Ha srác volna a 3., tiszta sor, hogy megcsalt, viszont el tudom képzelni, hogy főiskolás korú lányként(kb az lehet) épp a kísérletezős korszakát éli ki.

Ha így van, akkor mondd meg neki, hogy dühös vagy rá, amiért hülyének nézett vagy hogy azt hitte, nem értenéd meg. Kap még egy esélyt és ha bármi ilyen gondolata támad, kérdezzen meg, beszélgessen veled és ne nézzen soha többet hülyének.

2016. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

5: El tudom képzelni, hogy valódi. Az én exem is megcsalt egyszer egy lánnyal is. Bár ezt is utólag tudtam csak meg.


Én elhagynám. Attól mert lánnyal csinálta, még megcsalás.

2016. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!