Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vele maradnátok ezek után is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele maradnátok ezek után is?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki iránt kezdek valamit érezni. Kb. 1 hónapja ranizgatunk, 1 hete már együtt vagyunk, fogjuk rá, hogy minden rendben van velünk.

DE! Még szereti az exét (kb. 8-9 hónapja szakítottak), minden nap gondol rá.

Igazából irántam nem is érez semmit sem, vagyis valamit biztos, de fél attól, hogy nem is fog, nem akar beengedni a szívébe.

Furcsa, mert egyik nap akar engem és már tervezget, a másik nap meg csak sodródjunk és mindennel megijesztem. Ezzel meg engem ijeszt meg, mert nem tudom, hogy akkor most a tervezgetős vagy a sodródós éne az igazi.. Nem akarom, hogy kihasználjon.

A kapcsolatot is ő mondta, de én úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban már nem a sodródás a cél, hanem az, hogy egymást szeressük, meg ilyenek.

Annyiszor átrágtunk már mindent, de ez is kb. csak a hangulatától függ. Egyszer ezt, egyszer azt mondja.

Nem akarom elveszíteni és nem akarom hagyni, de mit tegyek?! Akarom, hogy belém szeressen, de nem akarom erőltetni sem.. Félek attól, hogy az exe kezdeményez és ő rögtön visszamegy, bár ezt mindig cáfolja..


Hogy szeressen belém, mit kellene tennem?


20-on évesek vagyunk.


2016. márc. 27. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben az én udvarlóm kitartott és azóta is egy pár vagyunk, de az eleje nem volt könnyű senkinek, sőt én egyszer vissza is mentem az exemhez az elején, mikor még csak randiztunk. Igazából ez segített, mert láttam, hogy az exem még mindig egy bunkó mindegy hányszor próbálom, az új udvarlóm meg egy álom ehhez képest, úgyhogy hamar váltottam. Azóta is egy pár vagyunk és minden rózsaszín vattacukorfelhő. :)

Az másik kérdés, hogy előtte még volt pár srác, akivel én se gondoltam komolyan, csak kellett valaki, aki figyel rám és meghallgat, persze ezt előlük sem titkoltam, mégis megsértődött mindegyik, mikor vége lett.

Nálatok is kérdés, hogy te pótlék vagy, vagy valóban tovább akar lépni a lány?

2016. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki időt és dolgozz rajta, hogy sok élménye legyen veled. Ha ezt megcsinálod, szép lassan eltűnik a képből az ex.
2016. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egyszer azt mondja, hogy szeretni akar és csak engem és nem kell neki más.. Aztán meg ő nem ígér semmit és csak sodródni akar..

Nem tudom most melyik az igazi, de valamiért azt akarom hinni, hogy az az igazi éne, aki szeretni akar, mert nem az a típus, aki kihasználna..

Igazából már kb. az egész családja, baráti társasága tud rólam, ezért is gondolom, hogy komolyabbat akar, sőt rólam tudja, hogy azt akarok.

2016. márc. 27. 18:59
 4/16 A kérdező kommentje:

De persze annak örülök, hogy nem titkolózik és elmondja, hogy mi van benne, mert mondhatná azt is, hogy már nem szereti és nem is gondol rá, meg ilyenek, de nem teszi..

Már többször mondta, hogy szabadulni akar az exétől és engem akar, de akkor meg miért visszakozik? Teljesen összezavar engem is és önmagát is.

2016. márc. 27. 19:03
 5/16 VirágésBence ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy miért randizgat, vagy te miért állsz vele össze, ha még az exét szereti. Vagy azt mondod, hogy nem kockáztatsz és még az elején hagyod, vagy kockáztatsz és talán be tudod neki bizonyítani, hogy te kellesz neki.
2016. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján, amit írsz, nekem az jön le, amit én is csináltam. Nem akartam hiú ábrándokat kelteni, vagy átejteni szegényt és inkább a legrosszabbra készítettem fel szavakkal, hogy "én nem ígérek semmit". De pont azért, mert nagyon szimpatikus volt és nem akartam neki rosszat.

Úgyhogy szerintem ez jót jelent. Kitartás, beszélgessetek sokat erről is, csináljatok sok közös programot és nem lesz gond. :)

(1-es voltam)

2016. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Azért érzitek, mennyire nincs egyenlőség a nemek között? A csajszit értsük meg, hogy vágyik még az exre, közben megszereti egy srác, de még a srác kínlódjon meg legyen türelemmel. Bezzeg ha a srác maradna egyedül, senki le se sz@rná, nem még a lelkét ápolgatná egy csaj.


Kérdező, a helyedben nem csinálnék hülyét magamból, hagyd a lányt, fene se lenne kíváncsi arra, hogy még mindig az ex kell neki, csak az leszarja.

2016. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Amugy arra is van kb 2% eselyed hogy borderline-os a lany es mindketto az igazi enje. Csak gondoltam felvetem 3. lehetosegnek.


Egyebkent meg kb egy honapot erdemes adni neki, ha a leheto legjobb k8fejlet neked megeri h megkockaztatod h megse jon ossze es egy honapig meg te leszel padlon. Ha mar ugy erzed barmelyik ponton h meg mindig az exet szereti es bizonytalan de te mar 1-2 honapnal tovabb lennel padlon miatta, akkor ott kell hagyni. De sok embernek kell az a 2 het - 1 honap kapcsolatban h tenyleg megszokjak, elhiggyek. Sokan nem is kepesek tobabblepni egyedul akar evekig de egy kapcsolatban egy honap alatt sikerul. Ez se hiszem h egeszseges de altalanos.

2016. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem fogom hagyni, inkább csak ötletek kellenének..

Merre vigyem? Közös programokra? Gondolom az is összecsiszolna bennünket és kevésbé gondolna az exre.

De lehet csak én reagálom túl az egészet, nem tudom..

2016. márc. 27. 19:37
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én nem vagyok elég kitartó, de én nem csinálnám ezt, szerintem nem fair.
2016. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!