Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képesek lennétek megmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek lennétek megmondani a párotoknak, hogy mégsem akartok már gyereket?

Figyelt kérdés
Sokáig úgy éreztem barátnőmtől gyereket szeretnék és milyen jó lesz ha lesz egy kislányunk, mert ez egy életcélnak tekinthető. Ő is így van vele, de én már kezdem úgy érezni, hogy félek tőle, és egyre kevésbé is érdekel már... nekem nem hiányzik az evvel járó probléma, inkább már a nyugalmat preferálom. Tehát jelenleg megint nem érzek késztetést gyerekvállalásra (mint a kapcsolatom előtt).

2016. aug. 18. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb közöld vele, ne évek múlva essen pofára, hogy te visszatáncoltál a családosdiból.
2016. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy most már teljesen beleélte magát és annait beszéltünk róla, hogy kb azt mondhatnám, nincs visszaút :(
2016. aug. 18. 21:11
 3/8 A kérdező kommentje:
annyit
2016. aug. 18. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem te is érzed, hogy gerinctelenség lenne abban a hitben meghagynod, hogy egyeznek a gyermekvállalással kapcsolatos elképzeléseitek.


Nyilván csalódást fogsz neki okozni, ha megmondod őszintén, hogy megváltoztak az ezzel kapcsolatos érzéseid, és meggondoltad magad, de egyrészt minél később kerül erre sor, annál rosszabb lesz neki, másrészt joga van tudni, és ennek tudatában dönteni arról, hogy akkor is veled képzeli-e el a jövőjét, hogy ez azzal járna, hogy az anyaságról kéne lemondania.


A gyermekvállalás az egyik legnagyobb felelősség az életben, neked is jogod van a saját döntésedhez, de neki is a sajátjához, és az egyetlen tisztességes megoldás, ha mielőbb tisztázod vele, hogy mi a helyzet.

2016. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok amúgy, és mióta vagytok együtt?


Amikor korábban beszélgettetek a családalapítással kapcsolatos terveitekről, akkor az is szóba került, hogy kb. mikor, vagy milyen feltételek teljesülése esetén lenne időszerű az életetekben?

2016. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, itt nyilvánosan nem írom le hány éve (eejtve maradjak), igen szó volt a gyerekvállalás hozzávetőleges időpontjáról is. Még volna időm, de persze tudom, hogy ez a tudat nem kényelmesíthet el.
2016. aug. 18. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden nap rosszabb lesz és leginkább őt fosztod meg attól, hogy gyereke legyen...
2016. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy nagyon csalódott lesz, tán szakít is. Ha meg sunnyogsz tovább, akkor egy életre meggyűlöl, mert elveszed tőle az anyaság lehetőségét.
2016. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!