Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy lehet elviselni?

Figyelt kérdés

Egy vállalatnál dolgozom, 27 éves vagyok. Főnöknőmmel jó viszonyt ápoltam. Eddig.

Volt már néhány párkapcsolatom, de most úgy érzem megtaláltam az igazit. A kollégám, akivel már 4 éve együtt dolgozom, 50 éves. Egyszerűen csak egyik pillanatról a másikra történt a lángolás, azóta hónapok óta nem vagyok észnél, annyira szerelmes vagyok belé.

Egy dolog viszont kiderült, ezzel egy időben. Ő a főnöknőm szeretője is. (aki nem mellesleg férjes asszony 3 gyerekkel)

Titokban tartottuk eddig a viszonyunkat, mert nem akartuk elveszíteni a munkánkat. Viszont egyre jobban kezd ez a dolog engem felőrölni.

Főnöknőm megérezte, hogy nem vagyunk közömbösek egymás iránt, és azóta "szakmai utazásokra" viszi a szerelmem. Nem tudok aludni most sem, hogy mi történhet, mi az ami lezajlik köztük, én pedig itthon ülök és ordítani tudnék. A férfi állítólag engem szeret, de mint azt már tudom, ő is eléggé rászorul a főnöknőm támogatásra. De milyen áron? Én már elhatároztam, hogy kilépek. De ő nem biztos, hogy ki fog. Ezzel lehet együtt élni, hogy a szerelmem szerető? Lúzernek érzem magam.


2016. jún. 8. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ezt bevalasztottad

en szakitanek a csavoval es a munkahelyrol is valszeg kilepnek

szerintem ne fuzogess tul sok remenyt ehhez

a teny hogy a csavo veled kavar kozben a fonokot is szurogatja csak azt arulja el szamomra errol az illetorol, hogy maskor is kepes mas nokkel lefekudni, amikor mar mondjuk siman hazas meg van gyerek is.... kell az neked?


fiatal vagy elmehetsz barhova dolgozni, elotted az elet de o 50 evesen mar nem mer szerintem nagyon ugralni, ugyhogy ne vard, hogy kilepjen...

2016. jún. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon tudhat az öreg. :D Szerintem próbáld túltenni magad rajta, mert ha a főnökasszonnyal is így kavargat, akkor elég laza csávó lehet, biztos te se jelentesz neki problémát. Mármint úgy értem, hogy tudja hogy kell hülyíteni a nőket. :D
2016. jún. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nők én ezt nem értem. Azt mondja megtalálta a tuti fickót. Hát, oké van ilyen. Na lássuk milyen egy tuti fickó egy 27 éves nőnek. 50 éves, családos főnököt kûrogat, és, ha jól értelmezem 50 évesen semmilye sincs (vagyis nem esett szó az esetleges családjáról vagy bármi). Tehát egy ötven éves világtalan alkalmazott aki megbäszik mindent. És majd pont most fog megállapodni és családot alapítani.
2016. jún. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Most szeretném látni azokat a válaszolókat és kérdezőket, akik azért rinyálnak, mert nincs senkijük. :D Ez igen. Szép kis trió.

Mikor derült ki, hogy a nő szeretője a pasas? Mert, ha már akkor, amikor elkezdtél vele te is hemperegni, akkor nincs több kérdésem...

A legtisztább az lenne, ha kilépnél a cégtől, mert ez mindehova visz, csak előre nem. Nagy spieler az ürge.

2016. jún. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Trolololololol
2016. jún. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Nekem csak egy valami jutott eszembe: egy nagyon beteg kapcarongy vagy. Megérdemlitek ezt a 3-as gabalyodást. Szép! Akár együtt is csinálhatnátok! De komolyan!

Egy erkölcstelen fertő!

2016. jún. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, azt hiszem, megtaláltam a leghülyébb nőt gyakorin. Az neked az igazi, aki melletted dugogatja a főnöködet is? 50évesen valszeg téged is csak dugogat...
2016. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Találj már egy normális korodnak megfelelő pasit. Ez apa komplexus. Nem kell túlmagyarázni. Jöhet a mínusz.
2016. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem megy mínusz senkinek, mert teljesen igazatok van. Tegnap kicsit kiborultam, és szükségesnek éreztem, hogy valaki visszarántson a realitás talajára.

Ez nem olyan rég derült ki, hogy ők is együtt.. észre sem vettem belőle semmit korábban. A férfi vallotta be, azután hogy elkezdett elmélyülni a kapcsolatunk. A főnöknőmnek meg jó radarjai vannak, ő is megérezte, hogy nem oké valami. Hülye helyzet. Majd valahogy kiheverem.

2016. jún. 8. 10:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Minél előbb lépj ki, hagyj ott csapot papot...
2016. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!