Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik a jobb, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb, ha a felek teljesen különbözőek, vagy ha magyon is egyformák? Hosszabb távon kik tudnak együttmaradni?

Figyelt kérdés
Itt elsősorban az emberi természetre, viselkedésre értem a kérdést. Jelen esetben a hobbik nem számítanak.
2016. aug. 20. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy az a jó, ha a fontos dolgokban, vagyis amik mindkét fél számára fontosak, egyetértés van, tehát egyeznek, hasonlók, az ellentétek meg olyanok, amik nem kibékíthetetlenek, vagy semlegesek a feleknek, vagy esetleg kiegészítik egymást, problémák mindenhol vannak, de az ilyen párosok jobban tudják ezeket kezelni, mint akik a fontos dolgokban nagyon mások, az olyan kapcsolatok olyanok, mint egy időzített bomba.
2016. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
ÉN személy szerint eddig azokkal voltam hosszabb távon együtt akikkel hasonló természetünk volt.
2016. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha egyeznek bizonyos fontos dolgokban(érdeklődés, stb).

A kompromisszum sem utolsó dolog egy kapcsolatban. Akkor tuti hosszútávú.

2016. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi 30 eve hazasok vagyunk,hasonlitunk sok mindenben,mindketten Rak jegyuek vagyunk.

Sok melypont is volt,hullamvolgy,nem szintiszta rozsaszin boldogsag...

Van amikor ellentetek vonzzak egymast,de hasonlo a hasonlonak orul.

2016. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyilván ha olyan dolgokon megy a vita, hogy ez váza piros legyen vagy kék az kompromisszumképes. Ha már olyanon megy, hogy neki is kell autó, de nem kap vagy az egyik családi házban akar élni a másik meg panelban, amik olyan dolgok amik kihatással vannak sok mindenre az nem jó. Ha most olyan dolgokon megy a vita, hogy a Barcelona a jobb vagy a Real Madrid akkor az egy jó kis sztori, mert mindig lesz valami téma. Teljesen egyezni nem jó dolog. Úgy vélem az az ideális amit leírtam, de ha a te két variációdból kell választani én az elsőre szavazok. Lehet, hogy így 10-ből 6 kapcsolat fog tönkremenni míg a másikból csak 10-ből 4, de az a 4 sokkal boldogabb lesz, mint a másik 6-ból akármelyik.
2016. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Bár kicsit félreértelmeztetek. Én elsősorban úgy értettem h pl két lobbanékony természet mennyire jön ki jobban (avagy nem) egymással, mintha az egyik nyugodt, a másik meg az.
2016. aug. 20. 21:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ezt kérdezted.
2016. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Dehogynem! Az apróbetűs részben leírtam, hogy nem a hobbikra gondolok, hanem az emberi természetre/viselkedésre
2016. aug. 20. 22:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sem a hobbikra gondolok. Az emberi természet, viselkedés pedig sokféle, nem lehet így kisarkítani, hogy valaki nyugodt természetű vagy nem.

A munkahelyemen nemrég végeztettek el velünk egy tesztet, és tartottak hozzá előadást is. Ott például szó volt róla, hogy hogyan viselkedhet egy ember, 10-es skálán határolták be nagyjából a különböző kategóriákat. Kis mértékben el lehet mozdulni, illetve hosszú távon nagyobb léptékben is, meg kényszer hatására gyorsan. Vannak, akik jobban megvannak együtt, pár foknyi természetbeli különbséggel is, de a szélsőségek kicsinálják egymást.

2016. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi 11 éve vagyunk együtt. Az életfelfogásunk egyezik, viszont a belső tulajdonságaink teljesen másak. Ő nyugodt,higgadt,nyitott ,könnyen barátkozik,nagyon jószívű,az a tipikus csupa szív,kedvesség,mindenkinek segít amiben csak tud. Én önzőbb vagyok,lobbanékonyabb,túl kedvesnek sem mondanám magam...viszont én vagyok a talpraesettebb,én intézek mindent,nagyon sok döntés az életünkben az enyém mert a párom rám bíz mindent. Kicsit olyan tutyi mutyi....tehát a természetünk elég különböző,de így szerintem kiegészítjük egymást. Szerintem jó a házasságunk. :)
2016. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!