Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzódom egy sráchoz, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom egy sráchoz, aki nem a párom, el tudom ezt mulasztani?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a nálam 4 évvel idősebb párommal 15 éves korom óta együtt vagyok. Harmonikus, csendes, nyugodt a kapcsolatunk, nagyon kevés a vitánk, minden jó vele. Biztonságban vagyok mellette, segítjük, támogatjuk egymást, és valami olyan mély szeretet, lelki kapcsolat van köztünk, amilyenről korábban azt se tudtam, hogy létezik. Ő vette el a szüzességemet, tőle kaptam az első csókot, mindenben első volt nekem, és én is neki.

Egy évvel ezelőtt egyik barátnőm bemutatott skype-on egy srácnak, és rengeteget beszélgettünk. Nem találkoztunk, hiszen ő akkor még külföldön élt, de azt a hangot, meg kinézetet,ami van neki... Már neten keresztül is az volt róla az első benyomásom, hogy ez a nálam tíz évvel idősebb srác a megtestesült érzékiség. Párszor jött haza egy-egy hétvégére, de nem találkoztunk egyszer se. Hűséges típus vagyok, imádom a páromat, és ezt a másik srác is tudja, igaz, azt is, hogy irtóra vonzódunk egymáshoz, hiszen elmondtam neki, milyen szexinek tartom, és volt is néhány erotikusabb beszélgetésünk online, de utána mindig bűntudatom volt, leállítottam magamat meg őt is. A párom tudott róla, hogy van ez a srác, de azt mondta, bízik bennem, és tudja, hogy nem csalnám meg őt soha, plusz amíg leállítom, addig nincs semmi baj ezzel.

Idén nyáron hazaköltözött a srác, és vele meg pár közös ismerőssel elmentünk két hétre a Balatonhoz. Vibrált köztünk a feszültség, állandóan együtt voltunk, és bár már a második nap megbeszéltük, hogy semmi nem fog történni köztünk, én minden este rá gondoltam, és minden alkalmat megragadtam, hogy mellette lehessek. Ő olyan ember, hog tisztában van a saját vonzerejével, és azzal, hogy milyen hatással van a nőkre, de a világért ki nem kezdene valakivel, akinek komoly kapcsolata van. Egyszer küldtem neki fehérneműs képet, de kitörölte, mert tudta, hogy bűntudatom lesz két perc múlva.

Hazajöttem, vissza a páromhoz, most nála vagyok másfél hete. Imádom, szeretem őt, de a szex nem olyan, amilyennek lennie kéne. Folyton a másik srácra gondolok közben, meg arra, hogy ő amikor megsimogatta a hátamat, már attól kész voltam, a párommal viszont nehéz. Valahányszor beszélünk a sráccal, eszembe jut, mennyire lefeküdnék vele. Csak egyszer. Érzelmek nélkül. De rámenne a barátságunk, és a párkapcsolatom is.

Mit csináljak, hogy kiverjem a fejemből a srácot, és a páromra tudjak koncentrálni? Nem akarom ezt, én nem vagyok ilyen! Nagyon félek, mi lesz, ha jövő héten újra összejön a társaság, és ő megint ott lesz, hogy teszek, vagy mondok valamit, küldök felé egy jelzést, megtörténik, és nem tudunk majd leállni. Olyan rossz ez így! Ti már voltatok hasonló helyzetben? Mit lehet tenni, hogy elmúljon a vonzalom? Gondoltam arra, hogy megszakítom a kapcsolatot a sráccal, de olyan jókat tudunk hülyülni, beszélgetni barátként, és most már eljár velünk a társaságunkba, őket meg nem hagynám ott miatta, konkrétan együtt nőttem fel velük, általános óta együtt a banda, ő meg ugye a barátnőm által került be.


2016. aug. 21. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy ért véget egy két éves kapcsolatom. Ne tudd meg, milyen fájdalmat és dühöt éreztem... (Engem hagytak el.)
2016. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem leszel attol rossz ember, ha belatod, hogy a tinikori kapcsolatod mar nem mukodik, attol meg hogy te azt szeretned hogy mukodjon es a ragaszkodas meg megvan. Ezen mindenki atesik. Attol viszont rossz ember leszel, hogyha a parod hata mogott masik hapsiknak kuldozgetsz mindenfele kepeket meg arrol csevegsz veluk hogyan kefelnetek.

A kapcsolatod atlag tini kapcsolat volt, kinotte magat, ez a termeszetes folyamat, igyekezz k**vulas nelkul lezarni es hidd el par heten belul mar jobban fogod magad erezni. Elsore biztos tiltakozol a gondolat ellen, de az sajnos biztos az irasod alapjan kivulallokent kozel 100%ra mondom neked hogy a jelenlegi kapcsolatod halott. Ha nem lenne az, akkor masik pasi ilyen kozel egyszeruen nem tudna bekerulni a kepbe.

2016. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dönts, hogy kit választasz.

(Szerintem hagyd ott a mostani pasid, mert mérföldekkel jobbat érdemel. Aztán gyere össze a netes sráccal, aki lehet, hogy folyamatosan kamu szövegetek nyomott, mert a "kitörölt" kép alapján eléggé naivnak tűnsz. Miután összejöttök, rájössz, hogy mennyire félreismerted és gyönyörűen 2 szék közé estél.)

2016. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Gondoltam arra, hogy megszakítom a kapcsolatot a sráccal, de..." - Márpedig ez a megoldás. Tedd mérlegre azt, hogy "jókat tudunk hülyülni, meg beszélgetni barátként (Muhhahha)", és a párkapcsolatodat! Melyik ér többet? Ilyen egyszerű. Ha azt akarod, hogy ez elmúljon, akkor kerülni kell a társaságát. Írod, hogy bekerült a baráti körödbe, így nyilván nehezebb, de azért nem mindegy, hogy szándékosan keresed a társaságát, a közelségét, az érintését, folyamatosan flörtöltök, meg félpucér képeket küldesz neki, vagy pedig oké, egy társaságban vagyunk, de vannak ott emberek rajtunk kívül is, inkább rájuk koncentrálok. Tudom, hogy így nehezebb, de nem annyira, mint gondolod (tapasztalat :)).

Tehát a válaszom: nem kell erotikus priviket írogatni, minden alkalmat megragadni a flörtölésre ...stb., hanem uralkodni kell magadon. Fel kell ismerned, hogy ebben az egészben baromira benne van a kezed, Te teremtetted az alkalmakat, Te keresed folyamatosan a lehetőségeket, feszegeted a saját határaidat... stb., tehát egyedül Te vagy az, aki ez ellen tenni tud (ha akar).

(Igen, ő is hibás, nem csak Te, de most Rólad van szó, mert Neked okoz ez problémát, nem neki... érted.)

Más kérdés, hogy létezik olyan verzió is, hogy márpedig fiatal vagy, és többet ér neked a szenvedély, mint a meglévő kapcsolatod... de ez már nem az eredeti kérdésedre adott válasz. :)

Ja, és még valami: ez, hogy évek múlva vonzónak találsz valaki mást, ez önmagában nem "bűn"! (A helyzetek megteremtése és a határok szándékos feszegetése már más, de mivel először élsz át ilyet, azt hiszem, ez normális) Olyan nincs, hogy egy életen át vak leszel a körülötted lévő világra, "csak" mert párod van, ezt senki nem várhatja el magától. Emiatt nem szabad, hogy bűntudatod legyen, ill. ha túlleszel rajta és a pároddal maradsz, sokat tanulhatsz az esetből, és ami a legfontosabb, a következő ilyen (mondjuk 10 év múlva) nem fog ennyire megbillenteni. :)

2016. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 1-es, 2-es és 4-es! 3-as neked is, bár lehetne egy kicsit kedvesebben is kifejteni a véleményedet... No mindegy.
2016. aug. 21. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!