Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nok a szivuk legmelyen, mind kocka hasu szalkas pasikra varnak?

Figyelt kérdés
21eves fiu vagyok meg nem volt baratnom sajnos! Az igazsag az hogy fociztam regebben de nincs kocka hasam nem vagyok vekony sem de annyira kover sem 180 vagyok es 84kg de van egy kis pocakom! Lehet a lanyok azert nem jonnek ossze velem,mert dundi vagyok? A multkor is mentem az egyik haverral es beszolt az unokahugom baratnoje hogy szia papamaci,azt hittem elsullyedek szegyenemben,maskor meg egy 35koruli holgy szolt be az etteremben,hogy milyen joizuen eszik a fiatalember! Ot elpirultam,es teljesen pipas lettem,nem tudtam a nonek mit mondani erre! Raadasul ott volt a hugom is aki ,mosolygott ezen! A hugom szerint is tul robosztus vagyok! A tesom igaz megcsak 15eves de mindig cikiz,hogy macibatyus vagyok,egyszeruen a kislany teljesen zavarba hoz,de rosszul esik hogy a testverem is csufol! :( Szerintetek azert kuldenek el a nok mert ilyen megtermett vagyok?

2016. aug. 21. 12:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Párom 25 éves és kb olyasmi lehet mint te. 190-cm/95-kg. De soha nem volt gond a pocakjával. Tök normális alkata van szerintem és csak a kapcsolat előrehaladtával derült ki számomra, hogy neki igenis komplexusai vannak és fél hogy túl testes. Addig úgy volt vele, hogy annak ott a helye és úgy tökéletes ahogy van. Ez a mentalitás bejött (neked is ajánlom) de azért örülök, hogy eljutottam arra a szintre hogy el meri mondani, hogy mi nem tetszik magán.

Sokat segít az ismerkedésben ha te elhiszed magadról, hogy tök jól nézel ki.

2017. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a túl szálkás és kockahasú férfiakat, mert ha odahajtom, lepattan róla a fejem.
2017. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

A párom pocakos. Nem a hasa miatt vagyok vele, hanem azért mert őt szeretem.


23L

2017. szept. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Férjem 186 cm és 101 kg :) Abszolut nem latszik rajta,van egy kis pocakja es ennyi. Én így szeretem őt, nekem mindig a testesebb férfiak jöttek be. Nyilván nem a testalkata miatt szeretem, az csak egy plusz.
2017. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Engem leginkább a pasik arca érdekel és tud megfogni, ha csak a külsőt nézzük. Nekem viszont mindennél fontosabb, hogy legyen kedves, humoros és tudjunk beszélgetni,közös témáink legyenek, azaz hasonlóak legyünk.
2017. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Igaz
2018. jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Engem a szívem mélyén a legkevésbé sem érdekel a kockás has. Akkor érdekel, ha ahhoz a férfihoz tartozik, akit szeretek.

A szívem legmélyén arra az egyetlen férfira vágyom, akinek a felsőtestét még soha nem láttam, szóval nem tudom, mennyire kockás a hasa, sötét göndör haja van, szemüveges, mosolygós, alacsonyabb nálam, vékony, és van barátnője.

2018. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Ferjem 187 cm es 105 kg..annyira aranyosan oszlik el rajta, hogy ha nem latom en sem hiszem el, hogy ennyi a sulya. Es en igy imadom ot ahogy van, a vilag osszes kockahasaert nem adnam a ferjem!

Eloszor onbizalmat epits magadnak, utana kapcsolatot. Ha pedig valoban zavar akkor tenni kell ellene.

2018. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
16%

Nincs miről beszélni, a magyar nőknek nincs szíve, csak pénztárcája, amibe jó sok pénzt várnak. :D

Ha eleget kapnak, akkor eljátsszák neked a nagy érzelmeket is. :D

2018. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!