Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nok a szivuk legmelyen, mind kocka hasu szalkas pasikra varnak?

Figyelt kérdés
21eves fiu vagyok meg nem volt baratnom sajnos! Az igazsag az hogy fociztam regebben de nincs kocka hasam nem vagyok vekony sem de annyira kover sem 180 vagyok es 84kg de van egy kis pocakom! Lehet a lanyok azert nem jonnek ossze velem,mert dundi vagyok? A multkor is mentem az egyik haverral es beszolt az unokahugom baratnoje hogy szia papamaci,azt hittem elsullyedek szegyenemben,maskor meg egy 35koruli holgy szolt be az etteremben,hogy milyen joizuen eszik a fiatalember! Ot elpirultam,es teljesen pipas lettem,nem tudtam a nonek mit mondani erre! Raadasul ott volt a hugom is aki ,mosolygott ezen! A hugom szerint is tul robosztus vagyok! A tesom igaz megcsak 15eves de mindig cikiz,hogy macibatyus vagyok,egyszeruen a kislany teljesen zavarba hoz,de rosszul esik hogy a testverem is csufol! :( Szerintetek azert kuldenek el a nok mert ilyen megtermett vagyok?

2016. aug. 21. 12:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
39 Akkor anyád nem magyar nő drága?
2018. márc. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
szerintem ez pont jo lehet amit leirtal :) nehogy lefogyj, inkabb kezdj el mozogni mert az az izom amit ebben a korban epitesz fel, meghalalja magat 30 ev mulva is
2018. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nagy önbizalmad kell legyen, akkor egy csomó "hibád" felett elsiklanak.
2018. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Noren1989 ***** válasza:
100%

A nők a következő pasira vàrnak:


-jó tàrs,

-figyelmes ember,

-szeretetteljes,

-hatàrozott, magabiztos,

-egyszerre jó baràt,

-jó szerető,

-pap,

-ezermester,

-jó csalàdapa.


Kb ezek a leggyakoribbak.

Tetszőleges 3-6tulajdonsàg kivàlasztható.


A problémàdra visszatérve: a testsúlyod nem kirívó, ha mozogsz picit, eltűnik a pocak. Nekem is van, mégse szól be senki.


Hugod egy idióta kislàny, fel se fogja, hogy ez zavar têged. A hölgy az étteremben semmi rosszat nem akart...


Szóval igazàból egyet kell tenned: xarni màsok véleményére.

2018. ápr. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Az elmúlt bő 1,5 évben mit tettél a testalkatod megváltoztatásáért? Ha téged zavar, tegyél ellene.

Amúgy 180/85 kg nem olyan vészes, kis pocak sem gáz, nem kell kockahas. De az viszont nem vonzó, hogy nem tetszik valami és 23 éves létedre még mindig kiemeled a kérdést, ahelyett hogy inkább lemennél az edzőterembe.

2018. ápr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
53%
Nem szeretem a kockás hasat. Na hopp...egy kivétel. :D
2018. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok kocka has párti. A te súlyoddal meg semmi baj. Engem is mindig cukkolnak itthon hogy dagi meg husi stb de engem valahogy nem érdekel. Nem vagyok dagadt nem tartom magam kövérnek. Van rajtam felesleg és? Nem nagy dolog. Ha meg téged zavar akkor menjedzeni
2018. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Pont egy ilyen pasihoz mentem hozzá, azóta is szeretjük egymást! ;)

Csak találnod kell egy lányt, aki nem csak a külsődet látja.

2018. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Csak sajat magamrol tudok nyilatkozni - a baratom kissé pocakos és imadom rajta. Persze lehet, hogy masnak a kockahas jon be. Ez ugyanolyan, hogy valaki a szokeert, valaki a vorosert van oda.


22/L

2018. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!