Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem úgy hogy ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy hogy ezt az egész "férfi irányit" dolgot azért találták ki, hogy a férfiaknak ne kelljen felnőni illetve alkalmazkodni nekik is a párjukhoz?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ott van ez a Bibliába, Koránba is illetve sok ember szerint "ez a dolgok rendje".

2016. aug. 21. 14:20
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:

Na jó, én itt adtam fel. Érvekre nem kaptam semmit. Az egyikőtök folyamatosan előítéletesen megvádolt mindennel, teljesen alaptalanul. A másikotok a mondatok értelmezésével küszködik.


"Amúgy érdekes a kollega nőnek eszébe nem állt sértegetni vagy hogy meg neki álljon feljebb. Te meg kb már meg akarod szabni, hogy miből írjak ki kérdést. :D"

Folyamatosan sértegetett. Melyik mondattal szabtam meg, hogy miről írj ki kérdést? Egyikkel sem.

Szerintem találkozzatok, beszélgessetek el és a rossz párkapcsolati kommunikációtok miatt okoljátok az összes férfit. Megmutattam a kérdést a barátnőmnek és a hozzászólásokat is. Elnevette magát.

2016. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:

Hagyd szerintem is...

A kérdező meg a kollegína ugyan az:D agyhalott péniszirigy, akinek életében dolga férfivel nem volt:D

2016. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:
Most ha törlik a kérdésemet, akkor az a te felelősséged lesz és gondolom, hogy mennyire fog érdekelni. Leírom 3szorra is, hogy ne offoljatok szét és folytassatok privátba.
2016. aug. 21. 22:35
 64/66 A kérdező kommentje:

Nem érdekel se a barátnőd se a te tanácsaid. Azt se tudom, hogy kik vagytok és nem is érdekel.

Először kezdted, hogy mért nem reagálok semmire, amit írsz amikor te beszéltél teljesen másról(es ráadásul egyáltalán nem is vagyok kötelező vissza írni). Aztán meg, hogy oké akkor ha én mindenáron erről akarok beszélni, akkor beszéljünk. Mit gondoltam mért ezt a kérdést írom ki? Vagy majd te fogod megítélni hogy erről szabad-e beszélni azt gondolod. Nem körülötted forog a világ.

2016. aug. 21. 22:42
 65/66 anonim ***** válasza:
A világ körülötted forog:) nem hiába saját gravitációs meződ van:)
2016. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:

Haha, jót szórakoztam.

Alapjáraton szerintem a kérdésnek semmi értelme. A döntéshozás/irányítás felelősséggel jár, amit jobb esetben fel kell vállalni. Ha fel tudod vállalni, akkor az azt támasztja alá, hogy érett gondolkodású vagy, hibázol, elismered és mindent megteszel annak érdekében, hogy helyrehozd.

De miért beszélünk a múltról? Ha neked nem tetszik, hogy férfi a "főnök", akkor légy te, vállalj felelősséget és hozd ki az eseményekből a legjobbat, de utána ne hibáztasd a másik személyt, ha a dolgok nem a terveid szerint alakulnak. Mert nő, férfi (vagy gyerek)...elsősorban mind emberek vagyunk és nemtől függetlenül mind hibázunk.

Én úgy gondolom, hogy nem mástól kell várni, hogy megoldja a problémáinkat, de ha valaki ott áll mellettünk az egy nagyon jó dolog és hagyni kell, hogy segítsen. Több szem többet lát alapon.

De egy párkapcsolatban szerintem az a normális, hogy KÖZÖS megegyezéssel, KÖZÖS döntéseket hoztok.

A "férfi irányít" dolgot meg azért találták ki, mert amíg a nő az újszülöttre kellett figyeljen, addig a férfinak a nőre és az újszülöttre meg magára kellett gondoljon, hogy elássa magát és őket. Azért, mert a nő terhesen vagy csecsemővel együtt nem volt olyan állapotban, hogy elmenjen vadászni.

Hibáztathatod a biológiát is, mert akárhogy nézzük a férfiak testfelépítése az erősebb. És az erő mindig is a dominanciával volt összefüggésben. Egyaránt az emberi és állatvilágban.

De most már a nők is tanulhatnak, dolgozhatnak és megtehetik azt, amit a férfiak és én ezt teljesen támogatom, az egyenlőség híve vagyok, de senki se essen át a ló túloldalára.

Vannak családfő nők és férfiak, szerintem ez személyiség kérdése is.

2016. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!