Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért találok mindig olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találok mindig olyan embereket, akik csak kihasználnak?

Figyelt kérdés
Átlagos vagy inkább jobb kinézetű lánynak tartom magam, 28 éves vagyok. Régebben voltak több éves kapcsolataim,viszont egy ideje nem találok senkit, akivel komoly kapcsolatom lehetne.

2016. aug. 21. 19:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De a kihasználás után tanulsz a hibádból és legközelebb másként viselkedsz? Ha nem, akkor azért használnak ki, mert hagyod. Újra és újra. Neked kell megváltoznod, hogy komolyan vegyenek.
2016. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Gondóttam. :)

Szóval van szex, amit MINDKETTEN egyformán élveztek, de több semmi.


No, akkor ebben hol van az a rész, hogy te többet adsz, mint amennyit kapsz?

(Ugyanis a kihasználás az az, amikor az egyik fél kevesebbet kap az üzletből, mint a másik.)


Miből gondolod, hogy neked TÖBB (jeggyűrű, holtodiglan-holtomiglan, miegymás) jár, ha neki csak egy élvezetes alkalom volt?

Illetve miért kihasználás, ha ugyanazt kaptátok mindketten?

2016. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hetedik! Ha valakit kihasználnák többször egymásután az nem a férfiak hibája hanem azé a nőé aki hagyja! Mert akivel ezt újra meg újra meg lehet tenni az valamit rosszul csinál, túl könnyen bízik, túl könnyen adja magát vagy egyszerűen ő magam sem akar komolyabbat. Azon meg ne csodálkozz ha emiatt negatív véleménye van róla az embereknek.

És nem hinném hogy Te külföldön meg....athatod magad bárkivel és utána jó véleménye lesz rólad az ottani embereknek.

2016. aug. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
És ha könnyen bízok az miért baj? Amúgy nem bízok meg senkiben, pont azért mert sokszor àtvertek. Szerintem ez amúgy külföldön van így inkább, Magyarországon sose volt ilyen gondom.
2016. aug. 22. 11:36
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha egy ideális világban élnénk ahol mindenki tisztességes, becsületes, őszintén megmondja a szándékait és tartja is magát azokhoz, akkor nem lenne baj ha valaki könnyen bízna... Csak sajnos nem élünk ideális világban. Óvatosabbnak kell lenni.
2016. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Kulfoldon elek en is. Az evek soran azt vettem eszre, hogy egyre ovatosabbnak kell lenni az ismerkedes soran, kulonosen, ha magyarokkal ismerkedsz kulfoldon.Persze az is kerdes, hogy hol ismerkedsz.
2016. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
mert nem engem választasz, az a te nagy bajod :P
2016. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!