Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteg vagyok már egy hete, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok már egy hete, ő mégis mászna rám állandóan. Nekem kellene másképp gondolkodnom?

Figyelt kérdés

Múlt hét elején elég csúnyán felfáztam, és nem is jutottam el orvoshoz csütörtökig. A doki felírt egy doboz antibiotikumot, most úgyahogy jobb. Viszont előtte nagyon durván szenvedtem, már sírtam a wc-n.. Új munkahelyem van, így táppénzre sem mertem íratni magam, inkább kibírtam.

A barátommal múlthét vasárnap este voltunk utoljára együtt, másnap mondtam neki, hogy mi van, és hogy néhány napig most tuti nem ismételjük meg. Erre csütörtök-péntek felé elkezdett hihetetlenül nyomulni már, nekiállt fogdosni, félreérthetetlenül simogatni, és bunkón kellett már rászólnom, hogy hagyjon már békén, mert nem értett semmiből.

Aztán egész hétvégén mutogatta magát nekem felöltözéskor, vagy zuhanyzáskor, és utalgatott rá, hogy jó lenne, ha legalább szájjal-kézzel kielégíteném, ha már máshogy nem lehet.


Most én vagyok ennyire ellenséges és feszült már, vagy tényleg az lenne a normális, hogy hamár jobban vagyok, (de nem 100%-osan újra egészséges), akkor elégítsem már ki máshogy? Most még én érzem sz_rul magam, mert beteg vagyok, és nincs kedvem abszolút semmihez.

L22


2016. aug. 22. 12:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Gáz a barátod. Én is jártam így anno barátnőmmel, és ápoltam, gondját viseltem. Majd, amikor helyrejött, akkor következhetett a szex.
2016. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Ez viszont tenyleg nagyon sulyos kerdezo es nem normalis. Ezzel a helyedben mindenkepp elmennek egy teljes koru urologiai vizsgalatra, mert ha ez gyakran es ilyen sulyosan megtortenik az hosszu tavon karokat fog okozni a szervezetedben.
2016. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Baratodnak ezt igy megprobaltad reszletesen ecsetelni? Vagy nem kepes felfogni?
2016. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Először is a párodnak is kéne antibiotikumot szednie, ha ilyen rosszul vagy állati önzőség, hogy ,macerál. Mi lesz amikor 8-9 hónapos terhesen nem tud veled szexelni? Akkor sem lesz képes elfogadni, hogy nincs szex?
2016. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%

Kedves barátod sokadik ilyen erőszakosan nyomulós, követelőző kísérete után én nyugodtan, higgadtan, kimértem csak annyit kérdeznék tőle:

"Látod, hogy beteg vagyok, elmondtam, hogy most gyógyulásra, nyugalomra van szükségem, de te láthatóan nem értetted meg.

Azt hittem, hogy a mi kapcsolatunkat a kölcsönösség határozza meg, így nem okoz számodra sem gondot tekintettel lenni rám.

Arra lennék kíváncsi, hogy neked mi lenne abban a jó, ha nekem fájdalmat/kellemetlenséget okoznál és rám kényszerítenéd az akaratodat?"


..erre vajon mit válaszolna? :)

Jobbulást: 39N

2016. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
28%

Mások vagyunk. Én magamtól is kielégíteném legalább kézzel-szájjal, de ez én vagyok, a te dolgod, hogy neked mi fér bele. Mondjuk én nem szólnék rá bunkón, egy kanos férfi akkor is mászni fog, ha neked nem működik a hüvelyed..


És amúgy menj el urológiára, sőt, a barátodat is vizsgáltasd ki, mert lehet, hogy neki is van valami fertőzése. Így nem lehet meggyógyulni.

2016. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hàt, Kèrdező van neked nagyobb bajod is annàl, hogy egy érzèketlen, egoista paraszt a pàrod. (Aki azt mondja, hogy szàjjal meg kézzel, az nem tudja, mi az az állandóan visszatèrő húgyúti fertőzés, hogy mit művel a beteg közérzetèvel, hogy milyen fàjdalmas, kellemetlen tud lenni! Tuti nem az lenne a fejedben, hogy mit csinàlj a szàddal meg a kezeddel ☺!)

Az orvosodnak is gratulàlok, ilyen tünetekkel àllandó ATB kúràt ad (ami tovàbb rontja a helyzetet), ahelyett hogy szakorvosi kivizsgàlàsra küldene! Csak néhány tipp a sok közül:

- nemi alapon kapott valami nem lehet? Amit aztàn oda vissza hokiztok a pàroddal...

- a párodnak adnak valamit vagy csak te tömöd magadba a gyógyszert, ami ideig óràig segít?

- baktèrium jelenlètèt a húgycsőben vizsgàltàk?

- chlamydia trachomatis -nagyon sok nőnek van a hàttèrben, borzasztó panaszokat okoz (végső soron akàr meddősèget is!), de Ma.-on nem igazàn szűrnek rà, sokszor úgy kell a nőgyógyàszt megkérni

Nekem az első szülès utàn mondjuk így: úgy maradtam, állandósult a fertőzésem alulról, bármire előjött. Szedhettem akàrmennyi tőzegàfonyàt, probiotikumot, fürdősót stb., semmi nem segített! Aztàn egyszer a nőgyógyàszom szagot kapott, h mièrt nem múlik màr el, kèrt erre konkrèt vizsgálatot és bingo! Adott speciàlis atb-t rà (mindkettőnknek!!), 21 napig kellett szedni (kevesebb ideig nincs èrtelme, ezt sem tudjàk sokan, ugyanis a kórokozónak ennyi a szaporodàsi ciklusa), utàna kontroll, ami hàl istennek negatív lett és azóta nincs problèmàm. Megszűnt minden ilyen jellegű bajom.

Szóval a legjobb indulattal javaslom, csinàlj magaddal vmt, mert ez nem normàlis.

Ahogy nem az a pàrkapcsolatod sem, az ember joggal vàrhatja el az élettársàtól, h legyen rà tekintettel, ha beteg! Mit csinàlna, ha vèletlenül az, amit írtam és jó ideig nem lehet szex?? Akkor elmegy màshova aztàn majd ràd hàrítja?

2017. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!