Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki a hibás? Ki az áldozat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a hibás? Ki az áldozat? Ezek után mi legyen?

Figyelt kérdés
Tegnap összevesztem a barátnőmmel,kiakasztott,és véletlenül eljárt a kezem.Csak egy pofon volt.Fogta magát,elment a konyhába.Odamentem bocsánatot kérni,ő közelebb jött,hirtelen izomból lágyékon rúgott,majd amikor összegörnyedtem a fájdalomtól,orrba térdelt.A földre estem,többször gyomorszájon rúgott.Aztán azt mondta,hogy ha mégegyszer csak megpróbálok rá kezet emelni,álmomban elvágja a torkom,nem számít mennyit kap érte.Tudom hogy az apja sokszor megütötte az anyját meg őt is,de nekem ez akkor is sok volt.Rettegek tőle.Szakítsak?Jelentsem fel?
2016. aug. 22. 20:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Megérdemelted, nagyon helyesen cselekedett a csajszi. :)
2016. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37%
Ebből már nem jöhetsz ki jól. Szakíts vele. Nem volt szép, hogy kezet emeltél rá, de azért nem kéne egyből vendettázni. Enyhén elmebeteg lehet.
2016. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%

Megérdemlitek egymást, és még ilyenkor merje valaki megkérdőjelezni azt, hogy zsák a foltját nem találja meg!


Mind a ketten szadista állatok vagytok!


1. Te milyen jogon mersz egyáltalán kezet emelni egy nőre??

2. A párod túlreagálta, de hát nem lehet csodálkozni, "gyönyörű" példát látott a szüleitől.


És még te csodálkozol, hogy így reagált? Ki is kezdte valójában?


Kezeltessétek magatokat. Tanuljatok önuralmat, fegyelmet, foglalkozzatok önismerettel!

2016. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

tökös a csaj...a sok sérelem után levezette rajtad a feszültségét azért durva volt, de te is egy idióta vagy...

szerintem szakíts, jobb lesz mindkettőtöknek...


23F

2016. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%
2 idióta, pont egymásnak valóak vagytok, harmadik felet kár fárasztani
2016. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
2%

Vagy törd el mindkét kezét, vagy szakíts vele. (Utóbbit javaslom.)


Defektes a csaj.

2016. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
45%

Fordítsuk meg a kérdést: (csakis a női egyenjogúság jegyében!)

A csaj felpofozza a pasiját, mire a pasi ágyékon rúgja, orrba térdeli, és a elkezdi rugdosni a földön fekvő lányt, végül pedig halálosan megfenyegeti a csajt.

Erre vajon milyen válaszok érkeznének?

Na vajon? :)

2016. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%

A hibás egyértelműen te vagy, áldozat viszont - a csaj tökösségének köszönhetően - nincs, egyikőtök sem az (vagy mindketten azok vagytok, nézőpont kérdése).

Hogy mi legyen? Vagy tudomásul veszed, amit mondott, és az életben többet nem emelsz rá kezet, vagy ha annyira rettegsz (miután megtapasztaltad, hogy amit adsz, azt vissza is kapod) szakítasz.

2016. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülye voltam,de csak egy kicsi pofon volt ő meg kb. agyonvert!Sosem hittem volna hogy ez lehetséges,sokkal kisebb nálam.Félek hogy tényleg elmebeteg,de eddig semmi jele nem volt.Mikor összevesztünk,mindig próbálta megtalálni a probléma megoldását,ha nagy volt a vita inkább elment sétálni hogy megnyugodjon.Nem tudom mi legyen.Nagyon szeretem,de félek hogy nem normális.
2016. aug. 22. 21:02
 10/26 anonim ***** válasza:
40%

Miért nulláztatok le? Szerintetek ha nő az illető, akkor egy pofonért agyonverheti a másikat? Fordított esetben a fickó menne a böribe.

Érdekes, ilyenkor csak nyűg a nemi egyenlőség a nők számára.

2016. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!