Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert hazudja sok internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hazudja sok internetes cikk, hogy a noknek a mackos pasik jonnek be, a ferfiaknak meg a teltebb nok?

Figyelt kérdés
A valosagban a pasik zome a vekony vagy sportos alkatokat szereti a holgyeknel a nok meg az izmos sportos vagy szalkas pasikat! Miert nezik ennyire hulyenek az olvasokat ezek akik leirjak ezt a sok marhasagot!

2016. aug. 22. 21:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Mutass legalább 2 ilyen cikket, ami reprezentatív felmérésen alapul!
2016. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Vagy még jobbat mondok: mutass egy reprezentatív felmérést, ami igazolja az àllításodat. ;)
2016. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
#30 En pont,hogy nem vagyok "koverseg elfogadas"parti! Csak a demagog cikkeikkel kapcsolatban irtam velemenyt,es kerdeztem masok mit gondolnak errol. ;)
2016. aug. 31. 15:59
 34/36 A kérdező kommentje:
#32 Ez tapasztalati allitas,sem mint reprezentativ felmeres!
2016. aug. 31. 16:00
 35/36 anonim ***** válasza:
#34 Szóval messze áll a valóságtól. :)
2016. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
#35 a valóság egy része-az a része amit én tapasztaltam. Nem igazán vagyok már fiatal,ahol megfordultam , a számomra érdekes nők szinte mind ilyenek voltak,és most is ilyenek. Azok a férfiak is akik az átlagnál jobban közelítenek a nőideálhoz-azok is olyanok,ahogy az fentebb leírtam. :)
2016. aug. 31. 23:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!