Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar venni?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk kapcsolatban, az elmúlt félévben többször is felvetettem a szakítást.mindig sikeresen meggyőzött, hogy ne szakítsunk.

És mostanában nagyon adakozó kedvű lett, ezt is azt akar nekem venni.(pl. melltartó, cipő) eddig ilyet nem csinàlt még ünnepekre sem kaptam soha semmit.

Nem igazán örülök ennek a nagy változásnak.

Mit kéne tennem? Mit fogadhatok el, mit nem?


2016. aug. 23. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet meg akar venni, de lehet csak így akarja menteni a kapcsolatot, tehát nem a pénz a lényeg, hanem valakitől azt a tanácsot kapta, hogy biztos örülnél az ajándékoknak...

de úgy tűnik nem ez a szeretetnyelved...erről beszélgetnetek kellene...


23F

2016. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Lehet csak próbál rendes lenni. Úgy tűnik manapság ez "nemkő". Úgyis el fogod hagyni... Fesleges szerencsétlen embernek minden lépése.
2016. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem így próbál pozitív irányba változni. Ha nem ezt szeretnéd hát beszéljétek meg hogy inkább xy-ra van szükséged és nem cipőre vagy pénzbeli ajándékokra :)
2016. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van pénze szerelemre.
2016. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pénze az van
2016. aug. 23. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor mi a baj, Kérdező? A pénzes pasiknak a nők örülnek mint majom a farkának...
2016. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!