Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szó szerint arra akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szó szerint arra akar késztetni, hogy ne szeressem a bátyámat. Miért csinálja ezt? Mivel kezelhetném?

Figyelt kérdés
Olyankor elkezd kiabálni,veszekedni majd mondja,hogy válasszak közte és a bátyám között,ha a testvéremet is szeretem akkor ő elfog menni,és itt hagy.
2016. aug. 23. 12:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Kényszeríteni* elnézést,elírtam.
2016. aug. 23. 12:45
 2/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb, ha felhozza, hagyd elmenni.
2016. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
A kérdés az, hogy mi baja a bátyáddal? Ezt megbeszéltétek már?
2016. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg látott szexelni a bátyáddal, érthető, hogy féltékeny. Válaszd azt, akinek több pénze van!
2016. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Olyankor elkezd kiabálni,veszekedni majd mondja,hogy válasszak közte és a bátyám között,ha a testvéremet is szeretem akkor ő elfog menni,és itt hagy."


Van valami konkrét oka is, vagy csak féltékeny a testvéredre és arra, hogy mást is képes vagy rajta kívül szeretni, más is fontos az életedben?


Ha az utóbbi, akkor őszintén nem értem, hogy a francba nem látod, hogy egy ilyen önző, kisajátító, elmebeteg bunkóért egyáltalán nem kár, sokkal jobban jársz, ha eltünteted az életedből. Menjen csak, de aztán meg se próbáljon visszajönni! Sok szenvedést megspórolsz magadnak. Nekem egyszer adna valaki egy ilyen ultimátumot, csak lesne, milyen sebességgel repítem ki (na nem szó szerint) az ajtón...

2016. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem olyan lényeges, h mi baja van vele. A lényeg inkább az, hogy már most el akar szigetelni a szeretteidtől, befolyásolni akar, érzelmi zsarolással próbálja elérni, hogy úgy változtass magadon, az érzelmeiden, az emberi kapcsolataidon, ahogy neki tetszik.

Ééés, így kezdődnek a tipikus bántalmazó kapcsolatok. Most még nem "nyílt lapokkal" csinálja, csak burkoltan kezel Téged a tulajdonaként. Én nem várnám meg, amíg ez tudatossá válik...

2016. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Soha nem mondta meg,hogy miért utálja a bátyámat,lényegtelen válaszokat adott,hogy "Azért,mert egy b_zi"

És,az ő családjával nem a legjobb a kapcsolata,nem szereti őket. Viszont az én családomban nagyobb a szeretet.

2016. aug. 23. 13:08
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj!! Ne várd meg, amíg elfajul a helyzet.


Én se tartom a kapcsolatom a családommal, de a pofám leszakadna, ha emiatt elvárnám, hogy az se tegye, aki szerető környezetben nőtt fel.. Ez az állat csak birtokolni akar, manipulálni próbál, jól írja a 6-os.


Páros lábbal rúgd ki, ha jót akarsz magadnak, méghozzá azonnal.

2016. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb azt mondja, hogy elmegy, otthagy, akkor hagyd, hogy menjen. Így lehet kezelni.
2016. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a saját családját sem szereti, meg a bátyádat sem, milyen ember? Barátai vannak? Nehogy már elmarjon a testvéredtől! Úgy reptetném, hogy lába nem éri a földet.
2016. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!