Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rosszul esne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne, ha így állna a párotok a szeretteitekhez? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Nekem van egy öcsém, páromnak pedig unokaöccsei. Kb. egyidős mindhárom gyerek. Amikor együtt a család, nem tudom, hogy tegyek a gyerekek kedvére, minden fárasztó kis játékba belemegyek a kedvükért, cipelem őket, sütök nekik, beszélgetek velük, ha elmegyünk valami olyan helyre, gondolok rájuk, viszek nekik valami kis apróságot. Meghívtam őket moziba is és fagyizni is már.


Párom ha nálunk van, alig szól az öcsémhez, gyereknapon közös programon voltunk, az unokaöccseinek és a keresztlányának vett ajándékot, az öcsémnek, aki ott volt, még egy fagyit sem.


Nekem az nagyon rosszul esik. Nem hinném, hogy nem szereti, csak inkább olyan, mintha magasról tenne rá. És én sem vagyok oda a gyerekekért, megmondom őszintén, csupán tiszteletben tartom, hogy ezek az ő rokonai, az ő családja és ilyen szemmel nézem őket.

Van egy kutyám is, akit imádok. Gyakran megyünk együtt sétálni, kirándulni, vele sem sokat törődik, mióta együtt vagyunk, rá sem gondolt soha. Nem nagy dolgokra gondolok, de egy almát, egy csontot, csak hogy 100 ft-ról beszéljek, ennyi elég volna, nem hozott neki soha. Én meg nem győzök az ő családja kedvében járni. :(


Egyszerűen csak ilyen ember volna? Vagy mi lehet ebben? Nektek is rosszul esne vagy túlreagálom?



2016. aug. 23. 17:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Vannak ilyen emberek, csak szerintem nem való nekik párkapcsolat. Legalábbis olyan amit te szeretnél és az én szememben is "normális". Nem tudom mióta vagytok együtt, mi mondjuk elég régóta, de már az elejétől kezdve úgy tekintettünk az egészre, hogy az én családom az ő családja is és fordítva. Ráadásul nem "holmi" távoli rokonról van szó, hanem az öcsédről. De látod sokan írják itt hogy őket sem érdekelné. Vagy nem olyan régen volt kérdés hogy a férje nem hajlandó elmenni a nagymamája temetésére, vagy az unokahúga ballagására. Szerintem ezek szemét dolgok. Nálunk ilyen nem fordulhat elő. De sokon sokféleképpen látják a párkapcsolatot. Én egy ilyen emberrel nem tudnék együtt lenni.
2016. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is így viselkedett a féltestvéremmel, mert, hogy ő nem az én családom, meg apámhoz is minek megyünk, ha "új" családja van?!
2016. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10%
Nem reagálod túl, de azt igen, hogy azon hisztizel, hogy a kutyádnak nem vesz semmit sem...
2016. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Miért is? Mert én mindig meglepem őt és annyi mindent vittem már a háztartásába, az unokaöccseit mindig mindenre meghívom, mindig gondolok rájuk.

Nekem meg ott a kutyám, akit imádok és ennyire nem volt képes soha, szerinted ez hiszti??

2016. aug. 26. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!