Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exe üzenetben írta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe üzenetben írta, hogy "hiányzol", hogy kellene reagálnom erre helyesen?

Figyelt kérdés

A volt feleség állandóan bekavar, egyik pillanatban nem adja oda a gyereket a páromnak, utána 1 hétre rá irt neki este egy üzenetet, hogy szeretne bele beszélni:


párom: baj van?

ex: nincs, csak hiányzol :)

párom: akkor baj van...


Láttam ezt az üzit, de még nem szóltam semmit, de belül összeomlottam.

Mit mondanátok, hogyan kellene ezt a leghelyesebben intéznem?



2016. aug. 23. 22:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az ex még mindig nem fogadja el, hogy ők már nincsenek együtt. 3 éve vagyok együtt a párommal, de vmivel mindig borsot tör az orrunk alá. Ha tud akkor a gyerekkel zsarol, ha nem, akkor valami mással.
2016. aug. 24. 00:09
 12/24 A kérdező kommentje:
Azért kérdezte h baj van e, mert mondjuk a gyerekkel lehetne valami és azért irna rá az ex.
2016. aug. 24. 00:14
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
Miért is nézted meg az üzenetét?Annak is oka volt.
2016. aug. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem:

"Láttam ezt az üzit, de még nem szóltam semmit, de belül összeomlottam. "

Miért omlottál össze?


Egyrészt az exe egyúttal a gyereke anyja, még jó, hogy foglalkozik vele, ha baj van, másrészt meg látod jól, hogy teljesen zsarolható helyzetben van.

Az nem egy egyszerű dolog, tudom.

2016. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű helyzet, de nagyon nem mindegy, hogy miattad váltak el, rögtön válás után jött veled össze, vagy pedig előbb elváltak, és te jóval később kerültél a képbe?


Mert ha az első kettőből valamelyik, akkor lehet, hogy azért van veled, mert nincs jobb lehetőség.

Ha az utóbbi, akkor meg egészen minimális az esélye annak, hogy ők még egyszer az életben összejönnek, függetlenül attól, hogy ti meddig maradtok együtt.


Az exfeleség se tudni, hogy mit is akar. Lehet, hogy egyetlen célja, hogy tönkretegye a pasi mostani kapcsolatát, és fájdalmat okozzon neki. De az is lehet, hogy még mindig szereti, és vissza akarja kapni.


Ha te ennyire őrlődsz, és képtelen vagy ezt a pároddal megbeszélni, akkor hosszú távon annyit el fog érni, hogy beadod a kulcsot. Ha ennyire nincs köztetek bizalom, akkor ez a kapcsolat eleve gyenge lábakon áll.


Az se mindegy, hogy miért váltak el.

Ha elhidegülés miatt, akkor még lehet az is, hogy újra fellángolt a régi tűz, most hogy külön élnek egy ideje.

Ha a férfi lépett félre, akkor jó okod van rá, hogy féltékeny legyél, mert már csak az a kérdés, hogy mikor teszi meg újra.

Ha a feleség lépett félre, és most egyedül maradt, akkor lehet, hogy azért akarja visszakapni a pasit, mert egyedül nehéz, és mindegy, ki van mellette, csak ne legyen egyedül. Esetleg megbánta, főleg ha azóta a szeretővel szét is mentek.


Annyit tudok mondani, hogy nem tudom, három év után mennyire vagytok olyan viszonyban, hogy beleszólhass bármibe. De ha a gyereket az anya nem adja láthatásra, akkor jelentsétek be a gyámügyön, több feljelentés után olyan bírságot fog kapni, hogy belerokkan. Még az sem lehetetlen, hogy az apához kerül a gyerek. (Ami neked vagy jó, vagy rossz...) Mindenesetre gyorsan el fog szokni arról, hogy a kicsit fegyverként használja.


Annyit te is tehetsz, hogy ráírsz a jóasszonyra, hogy állítson magán, mert ha még egyszer sündörög a párod körül, akkor őt fogod megtépni, és vegye tudomásul, hogy nem az ő párja, hanem a tiéd. Egyébként a gyerek nem fegyver, hanem önálló ember, és még anyának is sza.r.

2016. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Annyit te is tehetsz, hogy ráírsz a jóasszonyra, hogy állítson magán, mert ha még egyszer sündörög a párod körül, akkor őt fogod megtépni, és vegye tudomásul, hogy nem az ő párja, hanem a tiéd"


Remek terv! Ezzel az üzenettel mehet is a bíróságra a nő, hogy addig nem adja a gyereket a férjének, amíg egy ilyen agresszív, tetlegességgel fenyegetőző nővel él együtt a volt férje. Ez egyenes út ahhoz, hogy gyorsan ki legyen penderítve a kérdező. Van még ilyen átgondolt tanácsod?

2016. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

13-as válaszoló:

azért, mert este 11 órakor feltűnt, hogy miert ir az ex. Ha napközben irna bármit, nem zavarna, természetes, hiszen kommunikáljanak.De este nem szokás ilyet irni hogy hiányzol...

És azért esik rosszul, mert az a tudomásom, hogy ritkán beszélnek egymással, és akkor is csak a gyerek miatt, ugyanis nagyon rossz a viszonyuk, az e állandóan csak üvöltözik a párommal, sokszor hallottam már a trágár stilusát és gyomorforgató.

És most van egy nagy kérdőjel bennem, hogy vajon mi lehet ezzel a szándéka, hogy egyszer csak ilyen kedves behizelgős álcát huz. Sajnos megfordult a fejemben, hogy vissza akarja szerezni a párom, és igy közelit.

2016. aug. 24. 10:26
 18/24 A kérdező kommentje:

Persze, hogy összeomlottam, mert elbizonytalanodtam. Ha azt olvastam volna, hogy jössze 5-re a gyerekért, nem akadok fent. de mivel én ezzel az emberrel tervezek hosszú távra, jobb tudnom, hogy ki hányadán áll.

Amint emlitettem, nagyon sokszor zsarolja a gyerekkel, hogy nem láthatja, stb. És ez a páromnak nagyon fáj, nehezen viseli, mert imádja a fiát, de a hülye anyját legszivesebben meg se ismerte volna ( ezt ő szokta mondani)

Tehát ugy érzem addig nincs félni valóm, amig a párom le tudja állitani a csajt és kezelni tudja ezt a helyzetet.

de én sem irogatok rá az ex pasimra, hogy hiányzol, mert azzal csak felkavarnám, vagy beleronditanék más kapcsolatába, amit nem akarok.

2016. aug. 24. 10:29
 19/24 A kérdező kommentje:

kedves 16-os, igazad van, nincs szándékom ráirni, sőt én kerülöm is, ahogy tudom, mert nem én vagyok az agressziv, hanem ő, és nem akarok se vitát sem problémát, mert az senkinek nem lenne jo.

Az a baj, hogy mellette nincs senki, aki kordában tudná tartani, mert egy bolond. És addig igy fogunk élni, hogy cseszegetni és zsarolni fog, amig nem talál magának egy pasit aki lefoglalja. Csak az a baj, hogy a gyerek ilyen közegben nő fel én pedig nem szeretném, ha a párom lemondana a gyerekkel valo találkozásrol.

2016. aug. 24. 10:32
 20/24 anonim ***** válasza:
Olyan ostobák vagytok basszus. Persze lehet, hogy érez még valamit de az is élet hogy nem. Mikor fogjatok már fel hogy ahol gyerek van ott sosem tudtok megszabadulni az extől!! Hogyne foglalkozna az ex lelkivilágával mikor van egy gyerekük, akit vagy odaad vagy nem attól függ milyen hangulata van. Akkor igazatok lenne ha nem lenne gyerek, ugyanis akkor semmi közük egymáshoz. De jelen esetben van. Amíg nem felnőtt a gyerek addig "sajnos" az anyjától is függ, és attól hogy elváltak még felelősséggel tartozik a gyérekéért, akinek nem tesz jót ha egy idegroncs az anyja. Más kérdés, hogy van aki ezt ki is hastnaljam
2016. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!