Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exe üzenetben írta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe üzenetben írta, hogy "hiányzol", hogy kellene reagálnom erre helyesen?

Figyelt kérdés

A volt feleség állandóan bekavar, egyik pillanatban nem adja oda a gyereket a páromnak, utána 1 hétre rá irt neki este egy üzenetet, hogy szeretne bele beszélni:


párom: baj van?

ex: nincs, csak hiányzol :)

párom: akkor baj van...


Láttam ezt az üzit, de még nem szóltam semmit, de belül összeomlottam.

Mit mondanátok, hogyan kellene ezt a leghelyesebben intéznem?



2016. aug. 23. 22:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
56%

"Tehát ugy érzem addig nincs félni valóm, amig a párom le tudja állitani a csajt és kezelni tudja ezt a helyzetet."


Én nem látom semmi jelét annak, hogy ne tudná kezelni, szerintem ne túráztasd magad, fölösleges.


Az egyetlen, ami fontos, hogy nem a pasid ír ilyeneket, neki. Az volna a gáz.

2016. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok túl maradi, vagy némely hozzászoló gondolja csak máshogy, de amint irtam is, miszerintem az a normális, ha beszélnek a gyerek érdekében( pl iskola, szülői, hölgyeményre este 11-kor rájön egy lelki szarság és azt irja a páromnak, hogy hiányzol, azon had ne kelljen már felül siklanom. Itt hol van ebben a gyerek?!?! Ha azt irta volna, hogy a gyereknek hiányzol, az is ok. De kérem szépen, mi élünk egy életközösségben, náluk csak a gyermek felneveléséről van közös téma, szerintem még mindig az az álláspontom, hogy este nem normális hogy ilyet ir az ex! Ezzel ugy érzem, nem tiszta szándékai vannak.
2016. aug. 24. 14:41
 23/24 anonim ***** válasza:
86%

"Itt hol van ebben a gyerek?!?!" Az ott van mindenestől, én is ápoltam (semmi erotika) a volt feleség lelkét, mert a gyerekeim ott éltek vele, kiszolgáltatva a hangulatainak.

Nem volt se könnyű, se örömteli.

Nincsenek tiszta szándékai? Eddig se voltak, azért zsarolja a pasidat a gyerekkel.

Akkor omolj majd össze, ha az emberedről látod, hogy nyitna felé - de ennek hol van bármi jele?

2016. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 fru_ ***** válasza:
37%

Az a helyzet, hogy egy olyan szereplő viselkedése, vagy nyomulása zavar, akire semmi hatásod, főleg, hogy nem, is rád nyomul.

Ezért nincs is mit csinálj, szeresd a párod, meg támogasd a banya zsarolása ellen, és akkor nem lesz baj.

2016. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!