Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 28 éves fiú lehet szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 éves fiú lehet szerelmes egy tőle teljesen más stílusú,21 éves lányba? Részletek lent

Figyelt kérdés

A srác igen nagy nőcsábász, szinte bárkit megkap akit akar. Amúgy rocker és kifejezetten utálja a diszkó zenét meg a dj-ket.

No de a lány diszkós, és kinézet alapján inkább csak csinibaba (szóval olyan idióta divat ruhákba jár, műköröm, szoli, meg ilyenek és ugye diszkóba jár.)

A fiúnak a nagy szerelme, hozzá hasonló stílusú lány volt, csakhát az a kapcsolat már a múlt. De ez a csaj is teljesen az ellentéte ennek a mostaninak (nem túl szép, de olyan egyszerű).

Szerintetek lehet hogy ezzel a mostanival csak villogni akar(bár elég mutatós csaj az biztos)? És azért azt is tudni kell, hogy egy városban laknak, így tudnak találkozni bármikor.

Vagy jól gondolom azt, hogy ez a csaj, csak du.gásra van neki és hogy felvágjon vele? vagy lehet hogy tényleg bejön neki ez a lány?

Aki helyett persze lenne más, csak hát jó sok kilométerrel messzebb.

Ez most kicsit zavaros lehet, de azt hiszem nagyjából érthető.


Vélemény?


2010. ápr. 20. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne jöhetne be neki a csaj?

Az én párom 10 évvel idősebb nálam és teljesen különbözik a stílusunk.

Ő rockot hallgat, én inkább technot.

Ő folyton sötét ruhákban jár, én meg imádom a színesebbnél színesebb cuccokat.

És mégis nagyon jól megértjük egymást. Legfeljebb nem hallgatunk együtt zenét. :D

2010. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mért ne jöhetnének össze? Láttad te már a rocksztárok barátnőit/feleségeit? Hát azok se csápoltak az első sorba a Metalica meg Ramones koncerteken!
2010. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán öszejöhetnek! Én is rockot hallgatok és álltalában olyan lányok jönnek be akik meg nagy diszkósok! A barátnőim is állandóan diszkóbajártak (néha még én is megerőltettem magam és elmentem!)...
2010. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De én nem pont arra gondolok, hogy az egyik diszkós a másik meg rocker. Ha nem voltam elég érthető.

A lényege amit mondani akartam: a nagy szerelme, akiért teljesen meg volt örülve, meg szintén volt barátnők is, pont ennek a csinibabának az ellentétei.

S csak ezért furcsállom ezt a kapcsolatot.

Pl a csaj még fesztiválra sem menne el a sráccal, mivel neki a sátorozás nem jön be, kényelmetlen, hideg, koszos.

2010. ápr. 20. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Valami nagyon megfogta a csajban. A szerelem nem válogat. Korábban nekem sem volt (nevezzük rocker) pasim.

Első

2010. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!