Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom túl hamar, túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túl hamar, túl komolyan gondolja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt és úgy érzem, megfulladok. Hihetetlenül ragaszkodik, legszívesebben minden percét velem töltené, de nekem szükségem van szabadidőre, amikor egyedül vagyok, és ő ezt nehezen érti meg, azzal jön, hogy nekem ő nem is fontos, nem szeretem eléggé, stb. Állandóan azt szeretné, hogy vele legyek. Alapból messze lakunk egymástól, csak hét közben talizunk de akkor minden nap, mert akkor vagyunk egy városban. Úgy érzem, bekorlátoz. Ő össze akar költözni, de én még nem akarok eljönni otthonról, nem akarok összeköltözni. Keveset vagyok a szüleimmel, hiányoznak. Örülök, ha hétvégén nyugiban otthon lehetek. Biztos éretlen vagyok, de nem tudok ezzel mit kezdeni. Mindketten 23 évesek vagyunk. Mit csináljak?
2015. máj. 11. 12:44
1 2 3
 1/22 fledjoker62 válasza:
0%
Menj el Tibetbe egy kolostorba fogadj némaságot és élvezd ki...
2015. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
0%
Mit csinálj? Dödöllét vadpörivel
2015. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

ha normális a kapcsolatotok akkor beszéld meg vele...ha meg pióca módra rád tapad akkor vagy elviseled, vagy véget vetsz...de szerintem meg lehet vele beszélni...pl nálunk barátnőm is sokszor szeretne együtt lenni, de nekem sok a dolgom és megérti...ha meg nem érti meg a barátod akkor beteges ragaszkodó :D


22F

2015. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mondd el ugyanezt neki. Es eldol, hogy mi lesz belole ;)
2015. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
már elmondtam, de akkor jön azzal, hogy nekem ő nem is fontos, és idegbeteg lesz, meg kiborul :(
2015. máj. 11. 12:51
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki frankón, hogy jóból is megárt a sok, jelen esetben Te igényled mások társaságát és a magányt is időnként, ha ezt nem tudja elfogadni, akkor nem illetek egymáshoz.
2015. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy hosszútávon jobb lesz? Nem lesz jobb...
2015. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
3 hónap után nem is szabad összeköltözni. Beszéld meg vele, mondd el neki, hogy miért van szükséges erre, miért szeretnéd ezt. Lehet akkor jobban megérteni. Biztosítsd felé, hogy szereted, csak neked erre szükséged van, és még korainak találod az összeköltözést. 23/N
2015. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Önmagában 23 évesen már egyáltalán nem korai otthonról elköltözni, illene elkezdeni a fizikai leválást, hiszen az érzelminek már meg kellett volna történnie.


Más dolog, hogy te talán nem is úgy általánosságban elköltözni félsz, hanem attól, hogy 0-24-ben majd a barátoddal kell lenned. Amit ha a vázolt helyzet igaz akkor meg is értek! Egy kapcsolatban nem börtönben kellene érezned magad, hanem harmóniában. Beszéltél már erről a barátoddal? Ha igen, és nem változik, akkor nincs más hátra, külön kell folytatnotok. Hiszen te nem vagy boldog mert nincs önálló életed, ő pedig azért nem boldog, mert folyton ki akarsz törni az ő köreiből. Felemésztitek egymást, nem egyeznek az elképzeléseitek és céljaitok sem, akkor meg mi értelme lenne tovbb nyúzni egymást?

2015. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Idegbeteg lesz, meg kiborul? Ezt még az előbb nem olvastam. Ez esetben rakd ki azonnal. Aki becsül téged, az nem viselkedne így, csak az aki a tulajdonának érez.
2015. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!