Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenképp ez a sors vár rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképp ez a sors vár rám?

Figyelt kérdés
Az új barátom miattam hagyta ott a barátnőjét. Nem kértem rá, nem erőszakoskodtam, csak mikor már hangoztatta, hogy tetszem neki, és jó lenne, ha találkoznánk, megmondtam neki, hogy szó sem lehet róla, nem kezdek foglalt férfiakkal. Így is történt, nem volt köztünk semmi. Egyik délután felhívott, hogy szakított a lánnyal, és találkozzunk, mert már lehet randizni. A második randinkon elcsattant az első csók, a harmadikon pedig megbeszéltük, hogy mindketten a másikat akarjuk, és próbáljuk meg. Azóta folyamatosan ezt kapom, hogy én is így járok majd, engem is otthagy egy másikért, mellettem is meg fog neki tetszeni valaki. Valóban borítékolva van ez, vagy nem feltétlenül? Én bízom benne, és hiszem, hogy nem csak a fiú miatt alakult ez úgy, ahogy, hanem a lány is hibázhatott.
2016. aug. 25. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Idővel kiderül.
2016. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű, hogy így jársz. Csak állj hozzá pozitívan! :)
2016. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. De a puding próbája az evés ;)
2016. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van ez a típus: ha a kapcsolatban gond van, nem szakít rögtön, hanem kivárja, amíg lesz másik. Ha biztosra megy, hogy nem marad egyedül, akkor szakít.

Ezt a mintát simán követheti egy életen át.

Amíg közterek minden rendben, hűséges lesz. De az első gondolnák nem hozzád fordul, hogy oldjátok meg, hanem keres egy "megértő barátnőt", aki vigasztalja.

2016. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy kinek a hibája lesz, mikor meginog a kapcsolat érzelmileg, vagy nehezebb időszakba kerültök, neki úgyis ez lesz a megoldás rá, hogy rögtön nézelődni kezd, és aztán "hopp, már lehet randizni, gyere!".
2016. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem törvényszerű eset. Én is a mostani párom miatt hagytam ott az előző páromat, de ha minden szép és jó lett volna köztünk az exemmel ez nem így történik. Sok mindent tanultam abból az esetből és én is tudom, hogy akkor az egyszerűbb utat választottam, mert addigra már késő volt és beleszerettem a másik srácba. A mostani páromat viszont nem hagynám ott valaki másért.
2016. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagybatyam is elhagyott vkit vkiert, most vele hazasodik, azzal akièrt elhagyta az exet 7ève.

Ezt akkor szoktak mondogatni, amikor megcsalnak vkit es a szeretovel jonnek ossze

2016. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az azért nem mindegy, mennyi idő telt el a szakítása és a veled való randizás közt. Minél kevesebb, annál nagyobb az esély, hogy ő így oldja meg a párkapcsolati problémáit.
2016. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!