Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ennyire nem zavartatja magát a párom?

Figyelt kérdés

Rendszeresen késik 1-2 órát tőlem, mikor megígéri, hogy időben érkezik, akkor is. Gyakran fél napokat várok, mire képes jelentkezni, hogy mégis mikor jön (pedig tudja, hogy jelentkeznie kéne, mert addig nem tudom tervezni a napomat). Ezeket a problémákat már számtalanszor mondtam neki, össze is vesztünk ezek miatt ezerszer, mégis ugyanaz a helyzet, nem változtat. Az zavar a legjobban, hogy ezekből úgy jön le, mintha annyira nem érdekelném, hogy legalább kicsit odafigyeljen ezekre. Mindig vannak kifogásai meg mondja, hogy mennyire érdeklem, de a tettei teljesen mást mutatnak ilyen dolgokban. Eleinte nem volt annyira gáz, de már rengetegszer előfordult, így nagyon felidegesít velük. Mégis hogy értethetném meg vele ezt?

23/L


2016. aug. 25. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyit késik, akkor kapu/ajtó bezár és mehet szépen haza.

Állj egy kicsit a sarkadra, és tudasd vele tettek formájában is, hogy nem pálya amit csinál!

2016. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tervezd nélküle a napodat, hogy metudja milyen érzés... Amikor meg kérdőre von, közöld vele, hogy "Mondtam, hogy írj időben, nem ìrtál, ezért nemnek vettem". Ha ekkor sem kapcsol, és nem esik le neki, akkor mehet amerre lát..munkából is ennyit késik?
2016. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, és tudom, hogy érzed te ezt: "nem kellesz eléggé"! Sajnálom. Ha még fiatal vagy, ne vesztegesd az időd egy ilyenre, keress egy olyat, aki szeret, és veled akar lenni, mert aki tényleg szeret, az veled akar lenni, szerintem neki csak lyuknak kellesz.
2016. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Tényleg nem értem az ilyen jellegű lányokat... Egy tahó a pasi, mit vártok?
2016. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Várj 20 percet, és menj el otthonról. Majd kapcsol, hogy nem arról szól az életed, hogy őt várod. Aki akar, tud pontos lenni.
2016. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha fél óra után nem jelentkezik,akkor lépj le a találkahelyről és ennyi. Ha észre veszi magát,akkor jój átbeszélitek. Ha nem jön be a dolog,akkor nincs mit tenni...
2016. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szakítanék. Ne értsen félre senki, azért nyilván nem dobnék senkit, mert egyszer-kétszer előfordul, hogy késik a megbeszélt találkáról, de a kérdező leírása alapján ez rendszeresen előfordul. Ezzel a srác csak azt mutatja ki, hogy önző, és egy kicsit sem érdekli, hogy a másiknak mi a jó, én pedig egy ilyen emberrel nem szeretnék együtt lenni.
2016. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!