Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnam elerni hogy en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam elerni hogy en legyek neki az elso?

Figyelt kérdés
Szoval paromnak mindig fontosabb hogy o mit akar. Hogy o hogyan erzi magat. Ha megbeszelunk valamit akkor engem siman lemond, de ha pl a haverjaival beszelt meg valamit akkor veletlenul sem mondana le miattam. Tudom azt fogjatok mondani hogy szakitsak vele, de en meg akarom leckeztetni. Vagy hogy rajojjon, en fontos vagyok neki. Hogyan viselledjek? Nekem mindig o az elso.
2016. aug. 26. 18:42
1 2
 11/15 Noren1989 ***** válasza:
Valószínű, hogy te túl ragadós, engedékeny csaj vagy, magánszféra nélkül...igaz?
2016. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Lehet... De hogy valtoztassak ezen?
2016. aug. 26. 19:37
 13/15 Noren1989 ***** válasza:
Barátnőkkel, munkával, ilyesmikkel. NE támaszkodj rá folyton, ne várd tőle, hogy a nap 24 órájában veled legyen.
2016. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Noren1989 ***** válasza:
*a kevesebb néha több. Inkább minőségi legyen az az idő, amit együttöltötök.
2016. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 pörölycápa ***** válasza:

Legyen valami hobbid, magánéleted, nem kell állandóan egymás nyakán lógni. Tudd magad jól érezni nélküle is, legyenek neked is saját programjaid, és akkor téged is kevésbé fog zavarni, ha a párod nem ér rá, és neki is alkalmazkodnia kell ahhoz, hogy te mikor érsz rá.


De ha a párod ennyire önző, és nem érdekli hogy te jól érzed-e magad, csak magával foglalkozik, akkor nem hiszem hogy olyan jó választás lenne.

2016. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!