Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a blöffölés és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a blöffölés és a hazudozás között?

Figyelt kérdés
Sztem, aki szemrebbenés nélkül, készség szinten hazudik, az jól tud blöffölni. Tehát irány a póker asztal. :)

2016. aug. 27. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Érdemes olvanod egy értelmező szótárt, mert nem egyet jelent a kettő :)

A blöff az egy provokatív, indirekt feltételezés, nagyon hitelesen állítva, amit olyan szándékkal csinálnak, hogy megnyissanak egy témát, illetve a beszélgető partnert, persze nem biztos, hogy pozitív szándékkal. A hazugság az inkább egy menekülés, többek közt félrevezetés szándékkal.

2016. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem elég, hogy valaki szemrebbenés nélkül tudjon hazudni. El kell érni azt, hogy a másik bocsánatot kérjen azért, hogy ezt feltételezte rólad. Ha ez is meg van, na akkor lehet pókerezni :D
2016. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Blöffölni akkor blöfföl valaki, amikor bizonytalan, talán rá hibázik és bejön amit sejt és így célt ér vele.

Hazugság viszont egyértelműen az, hogyha valamiről pontosan az ellenkezőjét állítod vagy szándékosan letagadod a tényeket.

2016. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2-esnek üzenem, hogy ilyen szadistákkal egy percet sem érdemes tölteni, még csak beszélgetni sem.
2016. aug. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Sose csinálok ilyet, mert nem vagyok ilyen, de ha akarnám, akkor lazán meg tudnám játszani. Vagyis de, csinálok, póker közben :)
2016. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!