Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék a féltékenységem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a féltékenységem ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párommal lassan 2éve járunk. Tudtommal nem csalt meg. Ő is féltékeny, ugyanúgy, ahogy én. Nemrég jöttem haza a nyaralásról és mikor felmentem a gépjére láttam, hogy más lányok fenekes, provokatív képeit nézegette facebookon, felnőtt tartalmakat is, amiket leszögeztünk, hogy nem teszünk egyikünk se. Mikor meglátta hogy észrevettem ezeket, nagyon kiakadt. Nem bírom ezt az érzést. Mit tehetnék ellene? Szégyen nem szégyen 18 éves létemre, de meg szeretnék szabadulni a féltékenységem ezen szintjétől! Továbbá adjatok tippeket, hogy lehetnék nőiesebb- mert én az a rövidnaci+pólós lány vagyok- Kérlek segítsetek.

2016. aug. 22. 03:59
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

A féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység leginkább rólad szól, és nem arról aki iránt úgy érzed, hogy érzed.


Nézd meg ez a videót, hasznos lesz: https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


Fogd fel, hogy a párod úgy szeret téged, ahogy vagy, nem kell megváltoznod.


Mi is a párommal meg szoktuk nézni az ellenkező nemű embereket.. és..? Tudom, hogy engem szeret és kész. De erre a szintre el is kéne jutni.


Olvass könyveket a témával kapcsolatban.

2016. aug. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

", amiket leszögeztünk, hogy nem teszünk egyikünk se. Mikor meglátta hogy észrevettem ezeket, nagyon kiakadt. "


- ő szegte meg a kettőtök által felállított szabályt, akkor min akadt ki? És te miben akarsz változni?

2016. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"mikor felmentem a gépjére"

1 számú hülyeség. Mi a túrót keresel az ő gépén?

"felnőtt tartalmakat is, amiket leszögeztünk, hogy nem teszünk egyikünk se"

2 számú hülyeség. A szabadságának mindennemű megnyirbálásával növeled az ő menekülési vágyát.

" adjatok tippeket, hogy lehetnék nőiesebb- mert én az a rövidnaci+pólós lány vagyok"

3 számú hülyeség. Így ismert meg, így szeretett beléd. Mi a ménkűnek akarnál most egyszerre dámát játszani?

2016. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!