Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vagytok,20-22 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagytok,20-22 év körüli IGAZI férfiak?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el, hogy nincsenek 20 év körüli határozott, igazi férfiak, akik tényleg komolyan gondolják a dolgot. Akikkel lehet beszélgetni, akinek mindenről megvan a véleménye, de egyben kedves és megértő. És nem fél odamenni egy lányhoz, mert van annyi önbizalma, és mégsem egoista. Ilyen nagy csoda, amit elvárok?

17/L


2010. ápr. 20. 22:07
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:

én itt vagyok. tessék.


20F

2010. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
Kicsit sok az elvárásod. Mivel nincsenek ma már igazi nők sem, úgy nincsenek igazi férfiak. Ennyi.
2010. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Mit értesz "igaz nő" alatt?
2010. ápr. 20. 22:10
 4/53 anonim ***** válasza:

Az a típus, amit Te leírsz, nagyon ritka és nem 17 éves lányok körül rohangászik. Mondom ezt úgy, hogy nem ebbe a kategóriába tartozom, mert az "odamenni" résznél elvéreztem. :)


20F

2010. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, csoda, mert alig van olyan normális lány, mint Te, éppen ezért legtöbbször nem éri meg odamenni egy lányhoz, mert vagy elküld, vagy kihasznál és elküld.

Valószínű önbizalom kérdése is, de akkor nekem vagy nem is volt sok, vagy jórészt kiölték kedves nőtársaid :)


22/F

2010. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim válasza:

Én 23 vagyok, és IGAZI FÉRFI (a te elvárásaid szerint).

De egy igazi férfinak igazi nő is kell, ami valóban ritka.

2010. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Hú, hát tényleg sajnálom, hogy mostanság ilyen világban élünk, ahol a nők ennyire durván lekoptatnak/kihasználnak mindenkit. De szerintem ettől még nem kell "beijedniük" a pasiknak, hanem próbálkozni tovább, más nőknél. Egyszer csak akad olyan, aki ezt pozitívan veszi.
2010. ápr. 20. 22:16
 8/53 A kérdező kommentje:
Ismét kérdezem: mi számít Igazi Nőnek?
2010. ápr. 20. 22:17
 9/53 anonim ***** válasza:

az igazi fiúkból már csak kevés marad. átváltoztad metroszexuális majommá akik vagy nyafognak vagy menőznek...

(ha esetleg, te normális pasi vagy akkor ne vedd magadra. de csak akkor)

2010. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim válasza:
tudd meg, 22 éves vagyok és igenis van önbizalmam, odamerek menni egy lányhoz. meghúzom a haját, hogy tudomására adjam hogy tetszik, majd jól elfutok. utána jön a komoly beszélgetés a szüleivel, hogy miért bántottam a lányukat. ezekután persze megvan a véleményem a lányról hogy beárult. de mivel kedves vagyok és megértő megbocsájtom neki.
2010. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!