Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktátok azt érezni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok azt érezni, hogy elvágyódtok a párotok mellől?

Figyelt kérdés

A barátom mostanában gyakran van így (1 éves kapcsolat), annyira rosszul esik, és nem is gondolom hogy ennyi idő után már itt kéne tartanunk...folyton arra keresi az alkalmat, hogy mikor lehet inkább a haverjaival, nem is látom, hogy annyira jól érezné magát velem...Úgy érzem nem érett még egy komolyabb kapcsolathoz, márpedig én arra vágyom. Ennek ellenére állítja, hogy mennyire szeret, de én már nem tudom mit gondoljak...

Szerintetek van így értelme? illetve ti is szoktatok ilyet érezni?

24 évesek vagyunk


2016. aug. 27. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem igazán van velem ilyesmi. Annyi, hogy mással is szeretnék lenni, mással is szeretnék foglalkozni, és persze magamra is szeretnék időt szakítani, de ez nem elvágyódás nálam.


Ha van program, akkor a barátnő az első, de ha csak a szobában gubbasztanánk, akkor szerintem mindkét fél számára előnyös, ha kimozdulunk egymástól.

Nem túl jó dolog 1 emberrel 24/7-ben összezárva lenni, leginkább csak akadályoznánk egymást :)


Tehát igyekszünk egymással hasznosan tölteni az időt, a haszontalant pedig kitölthetjük szabadidőként :)


Nálatok viszont nem ez a helyzet, hanem konkrétan te vagy az utolsó dolog a sorrendjében. Megbeszélést követel a dolog. El kell mozdulnotok a mostani állapotból. Ha szakítással, akkor úgy...


24f

2016. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!