Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Bejelöltem csak úgy egy lányt vipen.. aztán elkérte msnem és azóta ha feljen msnre rögtön nekem ír elsőre stb.... Jól eltudunk beszélgeti egymással,elég sok mindenben egyetértünk stb stb. Mik azok a jelek amikből kiderül hogy csak barátkozni akar vagy akár többet is? Igaz kicsit messze lakik de meglehetne oldani azért a dolgot úgyadódna csak nemtudom..... Beszéltünk már arról kinek milyen kapcsolata volt,milyen nehéz normális bnőt/btot találni mostanában meg mindenről kb.Csak nemtudom hogy barátkozni akar vagy beis jövök neki esetleg....
2010. ápr. 20. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Azthiszem bejössz neki! Sok sikert hozzá :)
2010. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát majd kiderül.. még beszélek vele stb aztán ha úgyvan elhívom talira és kiderül :)
2010. ápr. 20. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:
dugd meg jól, és dobjad el, mint mindenkit
2010. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolatot akar. Ha barátságot, akkor valahol már elb@sztad. Tereljed szexuális témára az msn-t!
2010. ápr. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miaz h bodjam el mint mindenkit? Meg mérb*sztam volna el ha barátságot akar?Sok fakk normális választ meg nemtud írni
2010. ápr. 21. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!