Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom állandóan törli az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom állandóan törli az üzeneteit, valamit titkol?

Figyelt kérdés
Néha megemlíti,hogy írt neki egy csaj ismerős,de kitörli az üzenetet még mielőtt elolvasnám.Már mondtam neki,hogy nem kellene ha bízik bennem,de azzal magyarázza,hogy bárki feltörheti az oldalát és elolvashatja.Pár alkalommal sikerült elolvasnom mielőtt kitörölné,de idáig még nem találtam semmit ami miatt kiakadnék.csak az hogy törölgeti,mintha nem bízna bennem?!

2016. aug. 29. 15:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fene tudja, de az a magyarázat nagyon idétlen.
2016. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Argloss ***** válasza:

16:59

Üzenetről volt szó, nem SMS-ről, valamint ha elolvasod a kérdéshez csatolt leírást akkor már mindenképpen egyértelműnek kell lennie, hogy internetes dologról van szó, valószínűsíthetőleg egy közösségi oldalról.

Nyilván a példám elég extrém és névvel nem is igazán fog ilyesmit elmesélni senki, de rengeteg olyan dolog létezik ezeken kívül is amit az ember megoszt egy-két barátjával, de nem többel. Én biztosan fura vagyok, hogy nem tartom normálisnak azt, hogy mások bizalmával visszaéljük, tehát hagyjuk elolvasni másnak is a levelezésünket.

2016. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!