Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Hát hogy is kezdjem. Van egy párom, akit már régóta ismerek de csak egy éve vagyunk együtt. Az elején nagyon györsan történt minden és már csak azt vettem észre, hogy olyanok vagyunk mint, akik már összeházasodtak. Na szoval nem volt sose különös próblémák jól kijövünk minden rendben köztünk. De sajnos nálam 8 évvel odősebb, ami nem is baj de utóbbi pár hónapban már csak az én fizetésemből élünk, ami nekem nem tetszik nem mintha fukar lennék de így előttem van a jövő hogy ilyen marad vajon és én fogom eltartani. Sokszor gondoltam hogy túl jó voltam hozzá és elkényesztettem és a családom közelébe is túl közel jutott. Mostanság sokat vitatkozunk és néha olyan dühöt vált ki belőlem hogy néha magamhoz se ismerek. Megbeszéltük hogy legyünk kis ideig külön hogy átgondoljuk mit is szeretnénk valójában. Nagyon nehéz mert látom hogy rossz neki de nem akarom az elétemet elszúrni csak azért mert sajnálom. A mai világban már ritka amikor szerelem van inkább már az számít hogy mennyire jöttök ki jól és mennyire társ az elethez. Össze vagyok zavarodva és nehéz döntést hoznom.
2016. aug. 30. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Elso dolog h megszunteted a kozos kasszat ...

Minden feleztek a rezsit a elemiszert mindent


Határozott elvárásokat fogalmazol meg felé. És ezeket be is tartatod vele. Ez akkor.müködik ha te is ugyan ugy megfelelsz az o elvarasainak ...


Es kommunimkáljatok ... Sokat

2016. aug. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vűlaszt. De úgy érzem egy kis idő távol egymástól jót tesz nem? És addig átgondolom hogy hogyan legyen és akkor tárhatom elé hogy hogyan is gondolom.
2016. aug. 30. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!