Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki először barátja akart lenni a párjának, hogy majd később könnyebben megszerezze, vagy akinek sima barátságból kapcsolata lett? Hogy jöttetek össze végül?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem úgy volt hogy volt egy lány akivel sokat dumáltunk majd kiderült hogy tetszek neki(előtte nekem nem tetszett) és miután ez kiderült valahogy ő is megtetszett nekem és ebből lett kapcsolat!
2010. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ma csak ilyen bonyolult kérdések születnek? Egyébként nekem nem volt ilyen.
2010. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én például úgy jöttem össze a barátommal, hogy odajött a sulimba áprilisba, barátnőm beszélgetett vele, de csak olyan szinten, hogy tudták egymás nevét, aztán egy koncerten összefutottunk vele, mondtam bnőmnek, hogy tök ismerős ez a srác, közölte h tán azért mert egy suliba járunk vele xD akkor beszélgettünk, konstatáltam, hogy jófej de ennyi, 2 héttel később újabb koncert, akkor már meg volt beszélve, hogy jön velünk de semmilyen szándékom nem volt:D ottmaradtunk kettesben egy kis időre, megcsókolt, nem ellenkeztem, úgysem volt senkim épp, másnap felhívott, hogy nem találkozunk-e? találkoztam vele...közölte h az van, h ő szeret... ezt így egy egész napig ecsetelte, mondtam, hogy most mennem kell, mert még estére van programom, kérdezte, hogy velem tarthat-e, végülis eljött ő is...este 7kor úgy döntöttem, hogy akkor legyen, próbáljuk meg ha ennyire akarja...1 éve együtt vagyunk XD
2010. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a mostani barátomat 5 éve ismerem és eléggé jó barátok voltunk.Hajnalig beszélgettünk nagyon sokszor.Sok mindent el mondtunk egymásnak.

10 évesen ismertem meg egy táborban.(idősebb nálam 2 évvel amúgy):D Aztán 15 évesen jöttem vele össze.tetszett nekem,sőt én már szerettem is.Tudtam,h ő is érez valamit,de bemeséltem magamnak h nem.Aztán egyszer megölelt egy sárc az ő jelenlétében és közölte a sráccal h az oszlopot ölelgesse.Minden jött magától utána.8 hónaposak vagyunk már.:)

2010. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én párommal már gyerekkorunk óta ismerjük egymást, elöször csak barátok voltunk, eszünkbe sem jutott hogy összejöjjünk, aztán egy ideig nem nagyon találkoztunk mivel ő kiment külföldre, mikor hazajött, találkoztunk és azóta együtt vagyunk. A jövő hét szombaton lesz az esküvőnk!
2010. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem az a legjobb...en megismerkedtem egy sraccal o lett a legjobb baratom mindent elmondtunk egymasnak es idovel mikor osszejottunk egyaltalan nem vitaztunk mert mindent tudtunk mar a masikrol...egy jo ideje n vagyunk egyutt de most ujra kezdodott vmi es tudod nagyon jo ha a legjobb baratod a szerelmed...
2010. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még ilyen.
2010. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én eleinte max piszkálódásból szóltam a mostani bnőhöz, majd mikor úgy alakult h 1 rosszabban alakult helyzetben félrevonult mindenkitől (gyanítom sírni) úgy éreztem kissé az én hibám is h úgy alakult, ezért aztán utána mentem. El akart zavarni, de végül csak belement h beszélgessünk. Később már én segítettem neki mikor mások nem hagyták, mert megkedveltem miután megismertem, majd vége az lett h összejöttünk. Szal még csak barátság sem kell hozzá h kapcsolat legyen. Amúgy olyan helyzetem is volt h 1 csajt azzal a céllal ismertem meg h én őt fel fogom szedni, de aztán akkor volt barátja, és bár később szétmentek, addigra nekem lett más bnőm. Végül addig "kerülgettük 1mást" h bár össze nem jöttünk, máig a legjobb barátaim közé sorolom őt, pedig először eszemben sem volt vele barátkozni. :D


"életművész"

2010. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!