Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? A barátságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? A barátságból később lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Lányok,van olyan eset,amikor először csak barátkoztok egy fiúval,barátként szeretitek,de idővel ahogy jobban megismeritek,többet találkoztok,rájöttök,hogy lehetne több is mint barátság.Sokak szerint,ha egy lány először csak barátnak vesz,abból semmi nem lesz már.
2011. szept. 2. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi így vagyunk együtt a barátommal immár másfél éve és nagyon szeretem, szóval lehet barátságból szerelem :)
2011. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ahány ember annyi a szokás



(OFF [link]


Magyaroknak van átlagban a legnagyobb péniszük Európában) *TAPS*

2011. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátság>Szerelem>Szex>Házasság>A feleség baltával üldözi a férjet haza a kocsmából
2011. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a srác tud nőként is tekinteni rád, akkor bármi lehet! Én egyik lánybarátommal sem jönnék össze!

17/F

2011. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szökőévente 1x fordul elő ilyen vhol a világban.
2011. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már szerettem bele olyan srác barátomba, akiről soha életemben nem képzeltem volna, hogy megtörténhet. :)


22/L

2011. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idegenekkel barátkozni sem szoktam. Ha már megvan az ismeretség, megvan a végleges helye az életemben.
2011. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!