Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátom de folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátom de folyton veszekedünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden apróságon össze veszünk.Tegnap példaul kibékültünk,ma pedig arra keltem fel hogy feltöltött rólunk egy fürdőruhás kepet Facebookra pedig többször kertem (az előtti hetekben) hogy ne tegye mert szörnyen nézek ki rajta.(tudom nem nagy bűn de engem akkor is zavart)A múltkor mérgében letörölte a képeket rólunk a közösségi oldalakról es mikor kibékültünk azt mondta tegyünk fel ujbol őket en pedig nem akartam es össze vitáztunk. Ma mondtam neki hogy reggel korán kelek es 9 ig tudok maradni,azt mondta maradjak 10 ig de nem szerettem volna,ezért is össze kaptunk.Par napja at hívott magához vacsorázni (azt mondta ne egyek otthon) es indulás elott azt írta hogy megis egyek mert parkba megyünk végül.Nem volt mar idom enni ezért elmentem éhesen,es azert is össze vesztünk mert azutan mondta hogy ha éhes vagyok menjunk enni en meg nem akartam már.
2016. szept. 1. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen problémák másoknál is vannak, csak mások nem veszekszenek, hanem kulturált módon megkérik a másikat, vagy megbeszélik. Gyakoroljátok ti is a kulturált kommunikációt.
2016. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem "veszekedtek", hanem ő sorra leszarja a korábban megbeszélt dolgokat.

Hát, ha ez tartós szokása, akkor annyit tehetsz, hogy átengeded másnak - örökké így ellni az kellemetlen.

2016. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!