Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

* Kérlek titeket, hogy a megcímkézéstől, oltogatástól és egyéb negatív személyes megnyilvánulástól, amivel rólam állítotok véleményt ismeretlenül hanyagoljátok, úgyse érnek semmit ergo fölösleges!


Tehát adott két srác (Peti, Dani), akik egy bandába tartoznak, jó haverok. Mind a kettővel smároltam egyik éjszaka. Peti nem tudta, hogy Danival is smároltam, Dani viszont tudta.

Egy hónapig nem találkoztunk, aztán egy koncerten összefutottam Danival, akivel egy felejthetetlen estét töltöttem együtt. Nagyon nyílt volt és barátságos, nagyon sokat kérdezett rólam, reggeli 5-ig beszélgettünk és csókolóztunk...Mondta, hogy alig akar elengedni, csak még egyszer sétáljak vele át az egész területen és majd 5-re visszakísér a barátnőimhez. Viszont a végén megkért, hogy erről az estéről akármennyire is volt jó, ne beszéljek már Petinek,mert rosszul esne neki. (Petivel az egy hónapot végigbeszélgettük, bár igazából csak róla volt szó, meg hogy mennyire hiányzok mindennap, pár szó, nem tudtam akkor még mit akar tőlem, de mint kiderült, többet érez, mint csak kaland)

Másnap jött Peti és vele voltam a következő napon, Danival mintha nem is ismertük volna egymást, legalábbis mintha meg se történt volna az előző este.

..

Petivel összejöttem, jól érzem vele magamat, de egyre jobban hatalmába kerít a gondolat, hogy csak azért vagyok vele, hogy láthassam Danit. Egyik este is együtt voltunk a bandájuk, meg én, és észrevettem, hogy egy csomószor figyel Dani...nem tudtam nem visszanézni rá, hiszen vonzotta a tekintetemet.


Szerintetek mit tegyek? Nagyon régen voltam igazán szerelmes. Petihez vonzódok, nagyon jóképű, vicces, de lassan 1 hónapja vagyunk együtt, és fele annyit se tudunk egymásról, mint amennyit Danival beszélgettünk 1 este alatt, és a beszélgetéseink 80%-a kimerül abban, hogy így szeretlek úgy szeretlek.

Úgy érzem viszont, hogy Danihoz viszont kezdek nagyon mélyen vonzódni és azt érezni, mint aziránt a barátom iránt éreztem, akivel Peti előtt 4 évig voltam együtt.


Mit csináljak? Szeretnék Danival lenni nagyon...De az este, amit mondott, nem mertem felé közeledni többet. Viszont azóta is figyel és szemez velem. Szerintetek??


20/L 21/F-k



2016. szept. 1. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem bántalak, de minek jöttél össze Petivel? Mindketten tudjuk, hogy ennek az lesz a vége, hogy Daninál kötsz ki, és így szétnyomod a barátságukat is. Elején kellett volna megmondani Petinek, hogy ne haragudj, nem hozzád vonzódom. Biztos nem örült volna, de haverok közt megbeszélik és ennyi. Most meg a barátnőjét szedi el tőle Dani, tuti, hogy életben többet nem fog vele beszélni. 23/F
2016. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De akkor még Petihez jobban vonzódtam, de 1 hónap alatt változott át ez bennem...és vártam, hogy szűnjön, de csak erősödik.

Én csak azt furcsállom, hogy Dani smárolt velem aznap este, amikor Peti is, pedig Dani TUDTA, hogy a legjobb haverjával is smárolok, és még akkor 1 hónap után este is oda jött hozzám és egész estét átbeszélgettük és jól éreztük magunkat, amikor már azt is tudta, hogy Peti többet érez irántam és nem csak kalandot akar....Barát az ilyen, vagy miért csinálja szerintetek?

2016. szept. 1. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Csináljátok hármasban. Egyszer egyikük van elöl, másszor másikuk.
2016. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor már jártál Petivel, nem? Elég szánalmas egy barát az aki a haverja barátnőjével smárol. Mondjuk azért te is csókolóztál a barátod haverjával, szóval nem biztos, hogy jelzőkkel kéne illetni a gyereket. És ez még mindig nem támadás, vagy rosszindulat, hanem a puszta tények.
2016. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A koncert estéje után jöttünk össze, tehát addig még nem voltunk kapcsolatban, nem volt kimondva részemről...Dani tudta csak, hogy Peti többet akar, én még nem tudtam benne megbízni, hiába mondott bármit is.

Plusz a saját érzelmeimmel sem voltam tisztába, hiszen még neki kb 1 hét alatt kialakult a szerelem érzése, nekem több idő kell hozzá...És ez az érzés Dani iránt indult meg és nem akarom elengedni, mert nagyon nehezen esek szerelembe.


Lehet esélyem Danival szerintetek? Beszéljek vele?

2016. szept. 1. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, erre rájöttem, hogy rosszul írtam.

Figyelj, szakíts Petivel, ne élje bele szegény gyerek magát még jobban abba, ami nem lesz az övé sose.

Danival meg úgyis lesz valami. Csak egy dolgot nem értek. Előbb írtad le, hogy milyen ember az, aki arra a csajra megy rá, aki a haverjának tetszik? Ezek után, hogy össze akarsz vele jönni azt annyira nem értem, valamint azt se, hogy te mit vársz a gyerektől. Lényeg a lényeg, Petivel szakíts. Ennek az egésznek ő lesz a legnagyobb vesztese, mert nem csak egy barátnőt veszít el, hanem egy barátot is. Viszont még mindig jobb most, minthogy fél év múlva Danival csald meg.

2016. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!