Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Suerintetek működhet hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suerintetek működhet hosszú távon egy férfival?

Figyelt kérdés
Van egy párom akit magába nevelt az anyja a battyaval együtt. Gondolom ezért kötődik ennyire a családjához. Én nem jövök velük jól. Sogornomet egyenesen rühellem, amyost meg elviselem jopofizassal. Akármikor össze veszünk a családjával kapcsolatban még ha nekem is van igazam akkrle vagyok hordva mindennek. Én hülye vagyok, viseljem el, jopofizzak továbbra is. En belefaradtam ebbe. Van még remény hogy megvaltozik?
2016. szept. 1. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

tegnap még azt írtad ki, hogy nyolc éve vagytok együtt.

az már hosszútáv, nem, Vivike?

2016. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem olyan hosszú mint 20-30 év.
2016. szept. 1. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress valakit aki megbecsül,mert ez a mama kedvence sosem fog -úgy néz ki..
2016. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni, láttam ilyet egészen közelről.
2016. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!